Skocz do zawartości

Good Stuff Black Panther Interior Dressing


Gesiu_15

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Przy okazji otrzymania testerka Grizziego otrzymałem również nowość od Good Stuff Panther Interior Dressing o zapachu czekolady :kox: Postanowiłem go przetestować ;)

 

 

Opis Producenta:

Cytuj
Black Panther to dressing do wnętrza o zapachu czekolady! Zostawia naturalny efekt na plastikach wewnątrz auta. Bardzo wydajny, przyjemny w pracy produkt działający antystatycznie. Dodatkowo chroni zabezpieczoną powierzchnie przed promieniami UV.

 

Sposób użycia:

 

Przed użyciem wstrząśnij

 

Produkt nakładaj za pomocą aplikatora lub mikrofibry bezpośrednio na plastiki wewnątrz auta

 

Opakowanie:

Jak to w przypadku testerka są schludnie i bardzo dobrze wykonane , nie ma się do czego doczepić :good: Sama ciesz jest w kolorze biały o przyjemnym zapachu czekolady :good:

 

DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

DSC_0004.jpg

DSC_0005.jpg

 

Wszystkie plastiki wymyte Excede APC 1:20

 

DSC_0006.jpg

DSC_0007.jpg

DSC_0008.jpg

DSC_0009.jpg

 

Aplikuje dressing przy użyciu aplikatora z mikrofibry

 

DSC_0010.jpg

 

Zaczynamy od kierownicy

 

DSC_0011.jpg

DSC_0012.jpg

 

Cieżko uchwycić jakąś 50tkę ;)

 

DSC_0013.jpg

DSC_0014.jpg

 

Całość po aplikacji

 

DSC_0015.jpg

 

Na poduszce pasażera efekt widoczny :)

 

DSC_0016.jpg

DSC_0017.jpg

 

I cała poduszka po aplikacji :)

 

DSC_0018.jpg

DSC_0019.jpg

 

Boczek po aplikacji . Po jakieś chwili plastik wygląda naturalnie ;)

 

DSC_0020.jpg

DSC_0021.jpg

DSC_0022.jpg

DSC_0023.jpg

 

50/50 progu

 

DSC_0024.jpg

DSC_0025.jpg

 

I całe wnętrze po aplikacji :good::song:

 

DSC_0026.jpg

DSC_0027.jpg

DSC_0028.jpg

DSC_0029.jpg

DSC_0030.jpg

DSC_0031.jpg

DSC_0032.jpg

DSC_0033.jpg

DSC_0034.jpg

DSC_0035.jpg

 

Podsumowanie :

Good Stuff Black Panther Interior Dressing jest banalny w aplikacji dzięki swojej konstystencji . Przyciemnia plastiki pozostawiając naturalne wykończenie , nie jest to mat ani satyna . Posiada świetny zapach czekolady , przy aplikacji go wyczywałem lecz po chwili już nie było go czuć :good: Efekt przy użyciu Panthery porównał bym go do ADBL Interior QD . Bardzo fajny dressing i wydajny :good: Jeśli było by duże zainteresowanie mogę porównać go do ADBL IQD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gesiu_15Ty błyskawico :D:kox: . Chętnie zobaczę to porównanie bo efekt po Qd Adbla bardzo mi sie podoba; ). A dressing to jednak. Cos dłużej siedzącego;) ;) . I ten zapach czekolady :kox: . Zrobisz aktual jak z przyciąganiem kurzu? :) . Kurde powoli zaczyna byc ból głowy z dressingami Adbl , Funky , Porbooys, Shiny, a teraz Good Stuff ;) . To miły ból głowy :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gesiu_15Ty błyskawico :D:kox: .

 

Akurat tak wyszło :D

 

Chętnie zobaczę to porównanie bo efekt po Qd Adbla bardzo mi sie podoba; ). A dressing to jednak. Cos dłużej siedzącego;) ;) . I ten zapach czekolady :kox: .

 

Jak będę miał chwilę czasu postaram się wrzucić porównanie :good:

 

Zrobisz aktual jak z przyciąganiem kurzu? :) .

 

Postaram się wrzucić aktual i dam znać jak w tej kwestii dressing wygląda :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt trochę podobny do pb natural look czy się mylę?

 

Nie miałem PB ale ADBL Wow i IQD i tu bardziej efekt zbliżony do IQD od ADBL . Pozostawia efekt według mnie Natural Shine :) Wszystko zależy od wnętrza plastików , postaram się ogarnąć porównanie do IQD żeby pokazać czy jest jakaś różnica ;) Co do zapachu napewno nie jest intensywny , podczas aplikcji czuć czekoladę , po krótkiej chwili zapachu nie czułem tak jak i mój Braciszek :)

 

Peugot 206 2001 rok ;) Tak dressing siadł ;) Lekkie przyciemnienie efekt widoczny na zdjęciu :kox:

 

DSC_0022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz65 jeśli jest to pierwszy raz deska czysczona to musi byc APC. Np ja robię, Shiny Garage Pink Apc 1:10. A co do stosowania I Qd to nawet jak deska jest regularnie oczyszczona. To warto zastosować Apc w słabszej proporcji np 1:20. Tak jak to zrobił autor tego testu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję to kupić, tylko czy przed tym trzeba wyczyścić plastiki APC czy tak jak z IQD ?

Tak to jest dressing a nie Interior QD . Przygotować plastiki czyszcząc APC i nałożyć dressing ;)

 

[ref]Gesiu_15[/ref], Wielkie dzięki za szybką recenzję! ;)

:good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dostałem tester czekoladowego dressingu i na szybko postanowiłem sprawdzić jak działa na desce w Nissanie Almera.

Rzeczywiście daje się wyczuć lekko chemiczną czekoladkę podczas aplikacji.

Niestety zapach nie utrzymuje się dłużej tak jak np. NL, którego można wyczuć jeszcze w następnym dniu po aplikacji.

 

Zdjęcia deski przed aplikacją:

image.jpg

image.jpg

 

Fotka natychmiast po zaaplikowaniu. Zrobiło się mocno błyszcząco... Trochę się zdziwiłem, ale na szczęście taki efekt utrzymał się dosłownie chwilkę :)

image.jpg

 

50/50 po aplikacji i przetarciu fibrą:

image.jpg

 

Wygląd deski po aplikacji na całość:

image.jpg

image.jpg

 

Wnioski:

Środek delikatnie przyciemnił plastiki i dał ładny efekt naturalnych, odżywionych tworzyw :good:

Pracę umilał mi fajny czekoladowy zapach, środek dobrze się rozprowadzał i ładnie pokrył plastiki, dlatego wkrótce dalsze testy i porównania na innym aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref=#00aa00]rychu[/ref],

 

Dzięki! Efekt po Panterze na początku, tak jak słusznie zauważyłeś jest mocniejszy ale po chwili "tonuje" :D

 

Co do zapachu takie było założenie żeby zapach utrzymywał się przy aplikacji a później już nie. Zresztą takie były sugestie użytkowników, każdy w aucie ma jakiś swój zapach gdzie nie koniecznie zgrał by się z Czekoladą :)

 

Jeszcze raz dzięki no i czekamy na WIĘCEJ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również otrzymałem dobry towar na małe testy. Co do zapachu i konsystencji nie będę się wypowiadał bo koledzy napisali już wszystko. Dressing aplikowałem za pomocą słoneczka na uprzednio wyczyszczone APC plastiki w starej poczciwej Megane z 1999r.

 

 

20170404_134620.jpg

 

 

20170404_134504.jpg

 

20170404_134538.jpg

 

20170404_134601.jpg

 

 

20170404_134651.jpg

 

20170404_134725.jpg

 

 

Dressing odżywia, przyciemnia plastiki nie nabłyszczając ich co jest jego główną zaletą. Po aplikacji wystarczy przetrzeć nadmiar i gotowe. Nie maże się nie smuży. Bardzo ładnie pachnie choć dla mnie zbyt mało intensywnie i krótkotrwało. Bardzo dobry atomizer pozwala zaoszczędzić produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wiosennych porządkach w garażu przyszedł czas na test:

Koch Chemie Refresh Cockpit Care VS Good Stuff Black Panther Interior Dressing

IMG_20170405_113753_resized_20170405_121706431.jpgimage upload no ads

Zdjęcia 2 min po nałożeniu odparowaniu produktów i delkatnym przetarciu mikrofibrą.

Oczywiście przed poszło ADBL APC.

IMG_20170405_114201_resized_20170405_121707048.jpgpic upload

Nawet tam gdzie nie ma dressingu deska świeci się (taki plastik) dlatego różnica w przyciemnieniu delikatna. Minimalnie większy matt po stronie Good Stuff

IMG_20170405_114215_resized_20170405_121706764.jpgimage ru

Na tworzywie na kierownicy delikatnie mocniejsze przyciemnienie Good Stuff (prawa strona)

IMG_20170405_114604_resized_20170405_121705477.jpgimage ru

IMG_20170405_114553_resized_20170405_121703788.jpgfree upload pictures

I kolejny zwrot w akcji, matt po stronie Good Stuff Panther (prawa)

IMG_20170405_114942_1_resized_20170405_121735548.jpgimage sharing

IMG_20170405_115834_resized_20170405_121734255.jpgcapture

Podsumowując: Zapachy to dwa różne bieguny Koch (cytrusowy) Good Stuff (czekoladowy), który lepszy :o to kwestia gustu jeden woli czystą drugi whisky :lol:. Dressingi w podobnym czasie odparowują i ich aplikacja jest przyjemna. Przyciemnienie zależy od rodzaju plastiku w obu przypadkach jest delikatne i porównywalne (matt może z bardzo delikatną przewagą Good Stuff Panther)

Nie mogę wskazać zwycięzcy. Koch i Good Stuff dają podobne efekty, dlatego z czystym sumieniem mogę je polecić. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otrzymałem od Good Stuff tester Black Panther Interior Dressing. Po aplikacji zostawia matową powierzchnię. Przy aplikacji ładnie zalatuje czekoladą, lecz potem jest niewyczuwalny. :good:

 

Moim pacjentem był VW Passat b5.

 

Deska przed czyszczeniem i aplikacją.

20170331_143801.jpg

 

Tutaj już po wyczyszczeniu (ADBL APC) i aplikacja.

20170331_153220.jpg

 

Po przetarciu firbą.

20170331_153258.jpg

 

Widać bardziej matowy efekt.

20170331_153304.jpg

 

Tutaj już cała deska po aplikacji, przetarciu fibrą i widać że dressing zostawił efekt matowy.

20170331_153844.jpg

 

Tutaj małe porównanie Good Stuff'a z ADBL Interior WOW na plastikach Passat'a.

Good Stuff po lewej a ADBL po prawej.

20170331_155056.jpg

 

Good Stuff na plastikach w BMW e46..

20170328_173909.jpg

 

Test na progach w BMW.

 

progi_1.jpg

 

progi_2.jpg

 

Po lewej ADBL Interior a po Prawej Good Stuff

 

progi_3.jpg

 

Jak uda mi się ogarnąć jeszcze jedną furę to też zrobię test :)

 

To mój pierwszy test, więc proszę o wyrozumiałość i jakość tych zdjęć :)

 

Ps. Dziękuję za otrzymany tester :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Alfa47[/ref], nwm jak ty ale ja zawsze jak ogarniam wnętrze to wywalam dywaniki gumowe (które również myje) , odkurzam porządnie auto , jak kładę dressing to wszystkie plastiki wnęki myję APC a wisienka na torcie ma być właśnie położony dressing :song: Każdy robi jak uważa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Gesiu_15[/ref], Tez wywalam te dywaniki, ale myje tylko zwyklym szampon i myjka, potem odkurzam ale np. Nie dam rady wejść rurą pod siedzenia i tam odkurzyć. Nie żebym nie dbał.

Dobra ja posprzątam już w tym tygodniu jak należy, ale nie róbmy już tutaj off-topu na temat mojego "brudasa". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Trafiła się okazja sprawdzenia jak będzie wyglądać Black Panther na plastikach w nowej Kii Cee'd :)

Aplikowałem wieczorem przy słabym świetle, dlatego nie mam zdjęć z aplikacji. Muszę przyznać, że próba zrobienia 50/50 na plastikach deski rozdzielczej raczej się nie udała.

Po aplikacji i odczekaniu chwili i przetarciu MF ciężko było zauważyć różnicę. Widać taki urok plastików w tym aucie.

Może jak za kilka lat trochę wyblakną, to środek będzie się mógł wykazać ;)

Aplikacja, rozprowadzanie - bez zastrzeżeń :good:

 

Kilka fotek zrobionych w świetle dziennym:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

BONUS

Fotele mają małe wstawki z jasnej ekoskóry. To w sumie też tworzywo, więc przeleciałem szmatką nasączoną dressingiem....

Jak widać ma całkiem fajne właściwości czyszczące :-]

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kolejny aktual z pracy Panterką :D Tym razem dressing aplikowany w Peugot 206 2002 r :) Wszystkie plastiki zostały wyczyszczone przy pomocy Excede APC 1:20 (dobrze że brat pomagał :D ) . Plastiki jaśniejsze niż w golfie , widać lekkie przyciemnienie :) Po odparowaniu dressingu pozostawia efekt naturalny "Natural Shine" :)

 

Aplikacja tak jak w Golfie przy pomocy aplikatora z MF :good:

 

DSC_0042.jpg

DSC_0043.jpg

DSC_0044.jpg

DSC_0045.jpg

 

Boczek drzwi

 

DSC_0046.jpg

DSC_0047.jpg

DSC_0048.jpg

 

Kierownica widać dosyć spore przyciemnienie . Zdjęcie robione tuż po aplikacji .

 

DSC_0049.jpg

DSC_0050.jpg

DSC_0051.jpg

DSC_0052.jpg

 

Podłokietnik

 

DSC_0053.jpg

DSC_0054.jpg

 

Efekt końcowy :good:

 

DSC_0055.jpg

DSC_0056.jpg

DSC_0057.jpg

DSC_0058.jpg

DSC_0059.jpg

DSC_0060.jpg

DSC_0061.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.