Skocz do zawartości

GYEON Q2M Silk Mitt


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jakiś czas temu była gwiazdka, więc były i prezenty. Mikołaj kupił m.in ADBL Interior WOW, niestety nie wiedział, że WOWa już dawno mam. Butelka nosiła ślady zakupu u jednego z forumowych partnerów który pozwolił mi wymienić nietrafiony prezent na coś innego. Wybrałem jedną z nowości od Gyeona czyli rękawice do osuszania. Wydawać by się mogło, że to akcesorium nie mające żadnego sensu. Nic bardziej mylnego. Zapraszam do przeczytania moich wrażeń co wyszło z krzyżówki ręcznika Silk i rękawicy Smoothie ;)

 

Jeżeli ktoś ma ochotę poczytać o Silku i Smoothie to odsyłam:

- Silk: viewtopic.php?f=239&t=24052&view=unread#unread

- Smoothie: viewtopic.php?f=239&t=24048&view=unread#unread

 

Rękawicę dostajemy w strunowej torebce z ładną minimalistyczną naklejką. Całość zdecydowanie sprawia dobre wrażenie :good:

 

DSC03580.jpg

DSC03582.jpg

 

Rękawica jest wykonana z dużą dbałością o szczegóły, nie wystają żadne nitki itd.

 

DSC03583.jpg

 

Wykonana jest z bardzo delikatnego materiału. Takiego samego jak świetne ręczniki Silk. Ściągacz ma haft z logo producenta i ciasno opina rękę zapobiegająca zsunięciu:

 

DSC03584.jpg

DSC03585.jpg

DSC03586.jpg

DSC03587.jpg

 

Samochód osuszyłem dużym Silkiem. Rękawica na dłoń i dosuszamy zakamarki:

 

DSC03590.jpg

 

Świetnie się sprawdza w dosuszaniu miejsc po lusterkami. Chyba każdy wie jak denerwujące są kropelki które wyciekają z zakamarków pod lusterkami:

 

DSC03592.jpg

DSC03593.jpg

 

Schodzimy niżej i zaczyna robić się coraz ciekawiej. Podczas osuszania miejsc pod listwami ręcznikiem jest on niebezpiecznie blisko ziemi:

 

DSC03594.jpg

 

Rant nadkola też nie jest problemem. Pozwala się obyć bez dotykania opony:

 

DSC03595.jpg

DSC03596.jpg

 

Wycieranie progów ręcznikiem prawie zawsze kończy się dotknięciem ręcznikiem podłoża, tutaj nie ma o co się obawiać:

 

DSC03599.jpg

 

Kolejne zastosowania, pod klamkami:

 

DSC03601.jpg

 

Wnęka wydechu:

 

DSC03602.jpg

DSC03603.jpg

 

 

Pod przednią dokładką, tutaj zwykły ręcznik również jest problematyczny:

 

DSC03605.jpg

DSC03606.jpg

 

A nawet w zakamarkach felg, jeżeli tylko wzór pozwala:

 

DSC03604.jpg

 

Podsumowanie:

Gdy pierwszy przeczytałem opis produktu byłem prawie pewien, że nie jest mi potrzebny. Podczas pierwszego użycia kompletnie zmieniłem zdanie. Ta rękawica to taki mały Silk pozwalający osuszyć miejsca które sprawiają problem podczas pracy z klasycznym ręcznikiem. Liczba zastosowań jest praktycznie nielimitowana. Szczególnie dobrze sprawdza się w niskich partiach takich jak progi, dokładki, kratki itd. O aspektach takich jak chłonność i delikatności nie wspominam, według mnie stoją na bardzo dobrym poziomie jak w całej serii akcesoriów Silk :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#00aa00]Piotrek[/ref], jesteś genialny. Nigdy nie znajdowałem zastosowania dla tego typu mikrofibrowych rękawic. Teraz już wiem. :lol:

 

Kupię najpierw coś tańszego (jest tego bez liku nawet po marketach, oczywiście nie taką marki Auchan, tylko jakiegoś - mimo wszystko - producenta akcesoriów motoryzacyjnych), a jak się spisze, to zainwestuję w Gyeona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.