Skocz do zawartości

Prostaff CC Water Gold


InspektorKot

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam bo mam Gold'a i pięknie kropelkuje - poezja. Ale znajomy do siebie szuka coś co taflą zrzuca i WP niby tak. Ale na kilku forach znalazłem opinie że kropelkuje. Więc teraz sami nie wiemy. Chyba puki nie kupi to się nie dowie. A jak w nim szklistość i wygląd vs. Gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ile watergold nakładany jako QD realnie siedzi? Mam na aucie fusso i wrzuciłbym za jakiś czas na niego. Jakieś uwagi do takiej kanapki ? Jak dodam swoje + sąsiada qdeki to w sumie nie wystarczy dwóch sezonów żeby je położyć 😉 klęska urodzaju i problemy pierwszego świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
3 minuty temu, david2888 napisał:

@menior Wczoraj próbkę Water Golda otrzymałem od @V1RU$ 🙂 
W sobotę pachnę test WG vs. SSW vs. Elixir vs. Botox. vs........... (myślę co jeszcze) 

Brakowaloby mi czegos z carbauba do kompletu 

Teraz, Strus napisał:

Ja się nie mogę doczekać porównania WG z Infinity Wax Glass Canopy Liquid. Tak po cichu upatruję w Infinity godnego rywala. Mówię oczywiście tylko o looku bo trwałością Infinity na bank będzie dużo lepszy

Ja testowalem wlasnie ich rapid detailer i QDX,producent twierdzi ze Canopy to taka najbardziej trwalsza opcja,a QDX cos pomiedzy Rapid detailer a Canopy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adaszek96 napisał:

Hmm... może finale? 🙂

Tez mam,tez fajny ale jednak MD podbija nieco wiecej,zwlaszcza na tak zywych kolorach,efekt nieco inny niz typowy polysk syntetykow ale chetnie bym z nim konfrontacje zobaczyl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost takie cos mam:

*Adbl QW

*Adbl QD1

*Funky Witch Botox

*Funky Witch Amulet

*Funky Witch Hipnotic Icon QD

*Detailers Magic Spray Wax Magic

*Kecav Yoga

*ProElite Gloss Max

*Prostaff Water Gold - wczoraj doszła próbka od kolegi z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, david2888 napisał:

*Funky Witch Botox

*Funky Witch Amulet

*Funky Witch Hipnotic Icon QD

*Detailers Magic Spray Wax Magic

*Kecav Yoga

*ProElite Gloss Max 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Domel a Ty będziesz robił kiedyś test na zasadzie "Król połysku"? Z tym glossmetrem można się nieźle pobawić to raz, a dwa masz dużo kosmetyków i pewnie jak coś byś potrzebował do testu to byśmy dobrali jakieś próbki 😄

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Arkeolowy napisał:

@Domel a Ty będziesz robił kiedyś test na zasadzie "Król połysku"? Z tym glossmetrem można się nieźle pobawić to raz, a dwa masz dużo kosmetyków i pewnie jak coś byś potrzebował do testu to byśmy dobrali jakieś próbki 😄

Dokładnie taki plan 🙂 Czekamy na start sezonu 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.