Skocz do zawartości

Prostaff CC Water Gold


InspektorKot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

kupiłem go z jakiś czas temu i tak stał i stał aż go użyłem i jak dla mnie

Aplikacja banalna dobra MF i starczy psiknij, rozetrzyj, wytrzyj i w sumie tyle

Mega zeszkliło lakier

Krople pierwsza klasa

Zrzut wody jak na QD urywa wora 😁

20180724_211259.jpg

20180724_211304.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. U teścia na skode, kropelki troszkę gorsze niż u mnie ale też ładne. Jak zobaczył auto po aplikacji to był zadowolony. Podbija wygląd. Mogę zrobić foto po niedzieli bo na razie auta nie ma.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 godziny temu, ziomson napisał:

Czy psikal ktoś tym na zupełnie niezabezpieczony lakier? 🙂

tak u mnie lezy sam CC nic pod spodem nie ma

 

Masz wyzej pokazany filmik i zdjęcia  #76 post

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzechu23 napisał:

@mihau12 najlepiej jak dasz z tej samej stajni, czyli Prostaff CC Wax Gold. Dogadują się baardzo dobrze!

A może coś takiego? Akurat mam biały lakier 😄

 

https://allegro.pl/prostaff-rekawica-wosk-quick-detailer-japan-i7297209762.html?fromVariant=7297209107

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mihau12 ciężko kłaść wosk pod qd ;-) A już na serio, to jakiś czas temu podbijałem colli podobnym preparatem z dodatkiem kwarcu gyeon cure. Wyszło mega szkiełko :good:Z tego co pamiętam o CC Water Gold na Colli więcej powie Ci @rygryss :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

położyłem water golda na miesięcznego wax golda (przebieg ok 4k km)  który lekko słabł już na dołach i mogę powiedzieć tylko że sie zakochałem w tym produkcie 

- aplikacja banalna, do tego świetnie wspomaga osuszanie

- szklistość na mega poziomie (mam wrażenie że jeszcze lekko water gold podpił szlistość po wax goldzie, albo to plecebo :D) 

- krople i zrzut wody naprawdę na wysokim poziomie

- trwałość na spory plus, obecnie mam go od 2 tyg (raz tylko myty na bezdotyku), ok 2k km przejechane i kropelkuje i zrzuca wode jak szalony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, Strus napisał:

Na wszystko można. To produkt typu qd ale sam też bardzo fajnie sobie radzi

A jak wypada VS. Herrenfahrt Ultra Gloss Detailer bo ten też robi robotę a kapkę tańszy jak się trafi dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Strus chyba ty cos kiedys pisales ze mozna na mokro aplikować  chyba ze mi sie os pomylilo. Ale jesli nie to sprawdzales to moze ?? Bo albo nie widze albo cos mi sie pomylilo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pisałem. Można jak najbardziej. Sprawdzałem i w praktyce się sprawdza bardzo dobrze. Tak samo łatwo się aplikuje jak na sucho a przyspiesza osuszanie. Siedzi również praktycznie tak samo długo jak przy aplikacji na sucho. 

Powiem to ponownie - dla mnie to najlepszy qd dostępny obecnie na rynku. Do tego stopnia ze w sezonie wiosna, lato, jesień zrezygnowałem już z twardych wosków bo straciły w moich oczach przy WG. 

Za jakiś miesiąc kładę Moonlight i będę miał kolejną okazję do sprawdzenia WG w nowej roli. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze @Strus, na mokro jest tak samo łatwy w obsłudze jak na sucho. Na Moonlight  tez go testowałem i sprawdza się jak zawsze🙂 Widzę, że wielu forumowiczom, podobnie jak mi Water Gold przypadł do gustu. Od pierwszej aplikacji się z nim polubiłem i testuje go praktycznie na wszystkim co wpadnie mi w ręce. Auta zabezpieczone woskami naturalnymi, syntetykami, selantami i powłokami. Na nie zabezpieczonym lakierze spisuje się też bardzo dobrze, pod warunkiem kilkukrotnego powtórzenia aplikacji po myciu. Wtedy znacznie wydłuża się jego trwałość.  Dodatkowym ogromnym plusem, jak dla mnie jest to co WG wyprawia na lakierach typu UNI.  Bez różnicy jaki kolor, nigdy nie ma problemów z mazami a look jaki daje monokolorom dla mnie jest petarda. No i te kropelki....

 

Na powłoce.IMG_20180718_093731.jpg.29f3e50bc69dbb914949ecb30d4579d0.jpg

IMG_20180718_093758.jpg.887ff868c885f2b899f81ddc5d04dbb8.jpg

 

Na UNI  Rosso Corsa jako samodzielne zabezpieczenie siedzi jak zły. A na tym kolorze robi konkretna robotę wizualną i nie jest to tylko moje zdanie😉

tu akurat szybkie foto po samym pre washu IMG_20180913_095305.jpg.9e606b06c9773ce4c1955954153070ba.jpgIMG_20180913_095318.jpg.2c5970b471662afd19fdffa7ba9fb95d.jpgIMG_20180913_095246.jpg.09687c742db423ac1eded16c9b33b456.jpgIMG_20180831_140431.jpg.4085268fd6a4c2de6a1099cffe21e6df.jpg

IMG_20180913_095252.jpg

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.