Skocz do zawartości

ADBL Clay Glide - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Dawno mnie tu nie było, ale w sumie pracy tyle, że na nic innego czasu nie ma.

Do rzeczy: rynek chciał porządny poślizg pod glinkę. Taki który nie będzie niszczył delikatnych glinek, nie zostawiał zacieków i generalnie dobrze spełniał swoją rolę. Ja postanowiłem dorzucić do tego równania przystępną cenę i zapach który nazwałem czekoladowym kokosem.

 

Produkt idealny nie tylko pod glinki ale i polimery typu nasz Clay Sponge oraz inne tego typu produkty.

 

Cena: 99,99zł - 5L

 

wvyoBbPl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dwa dni temu glinkowałem auto Waszym zestawem, auta "po" nie myłem, tylko wycierałem od razu suchą fibrą, bez problemowo, bez mazów. Zapach jest meeeega, w garażu nawet wczoraj jeszcze się unosił. :D Porównywałem z poślizgiem od Good Stuff, może z Waszym było minimalnie lepiej i na pewno wydajniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Clay glide ma właściwości hydrofobowe?? :) .

Bo dziś glinkowałem felgi przy jego pomocy i po umyciu szamponem i przy płukaniu .

Ujrzałem odpychanie wody i piękne kropelki .Chyba ze odetkałem Hi tempa, nakładanego przed poprzednim sezonem hmmm :o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
711857 W Waszym lubrykancie robią się jakieś gluty białe... mimo tego że wymieszałem bańkę przed rozlaniem. W dotyku są takie, przepraszam za słowa, ale są jak smarki z nosa. To normalne?

 

Kolego na bank nie umiesz aplikować. A nie czekaj ... :mrgreen:

 

Sprawdziłem swoją bańkę, u mnie też pływają w niej takie białe, małe kawałki. Nowa, otworzona przed chwilą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Wasz clay-glide w 5l bańce zakupiony w okolicach sierpnia (?) przy okazji promocji clay bar + 5l jest taki, jakby się coś w nim wytrąciło, w środku pływa coś podobnego do wiórek kokosowych. Wstrząśnięcie jakoś fenomenalnie nie pomaga, tak ma być? Produkt trzymany w ogrzewanym pomieszczeniu, gdzie temp. nie spada poniżej +15C, suszarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.