Skocz do zawartości

K2 Roton


Swift

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem do czynienia z kilkoma deironizerami i K2 jak na swoją cenę daje radę ale, chyba jest trochę słabszy niż np. Tuga czy IronX. Dziś wysoka temperatura więc Rotona nałożyłem na około 3 minuty po czym spłukałem. Na oko niezły efekt, ale jako że dotarła paczka z fantami to poprawiłem zieloną Tugą i trochę popłynęło. Przebieg od ostatniego mycia kół to jakieś 500km. Poniżej zielona tuga aplikowana zaraz po spłukaniu K2. Na minus Rotona jest też smród. Nie sądziłem że będzie mi to przeszkadzało, ale któregoś wieczora byłem umyć po trasie felgi na bezdotyku i chyba nie do końca go wypłukałem z wnętrza felgi. Później przez 2 dni od auta capiło rotonem 🙂 

 

IMG_20180709_165352.jpg

IMG_20180709_165452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały odkop, ale nie chce tworzyć nowego tematu 🙂 

Witam,

Używał ktoś Rotona na przepolerowane aluminium? Jak długo taki produkt utrzymywać na elemencie i czy w ogóle można takie używać? I jak to jest z cleanerem do opon Tire and Rubber Cleaner od ADBL (nie wiem jakie ma pH, ale boje się, że jak ścieknie mi na felgę to może narobić bałaganu) Z góry dzięki! :)

Dodam, że mam felgi "dwukolorowe" z paskami bez lakieru.

43351023034_160ca3b69c_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja mam problem z rotonem. Zwykle nie narzekałem na niego bo był tani. 700ml za ok. 10zł to naprawdę dobra cena i byłbym w stanie nawet cieknący atomizer przeboleć choć u mnie nic nie cieknie i bdb rozprowadza produkt. Dziś wziąłem z półki rotona żeby psiknąć na zimówki na bezdotyku bo nie wyglądały za czysto a nie miałem czasu już dokładnie ogarnąć kół. Niestety mimo kilku minut na felgach (brudnych od pyłu z klocków) krwawienia totalnie brak. ZERO! No nic... wypędzelkowałem, poszedł jeszcze proszek z myjki i potem splukanie demineralką. Wracam do domu a na oponach widzę taki dziadowski nalot który pod palcem nie schodzi. Jak znajdę czas to jutro zaatakuję jakimś cleanerem do opon :-/ 

Chciałbym zatem spytać @K2 Auto jak nowe  dlaczego tak się dzieje? Po 1 brak krwawienia mimo że wcześniej ten produkt dokładnie z tej butelki krwawił? Po 2 od czego zrobił się ten nalot na oponach? Jakaś reakcja z proszkiem z myjki? 

Dodam tylko że temperatura powietrza to ok. 6*C i nie ma możliwości żeby produkt zaschnął.

20181021-173839.jpg
20181021-173849.jpg
20181021-173901.jpg
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Minęło już trochę czasu od mojego posta w tym temacie. Miałem w domu 2 rotony. Ten napoczęty z posta wyżej i całkowicie nowy kupiony w tym samym czasie. Użyłem je w zeszłym tygodniu. Dodam, że oba wg etykiety są jeszcze z rok ważne. Niestety oba pomimo obfitego spsikania felgi totalnie nie krwawią. Nie zachodzi żadna reakcja. Fakt, domywają jak wcześniej, pytanie dlaczego nie krwawią i czy jest to w ogóle potrzebne przy deironizerach czy ma tylko ładnie wyglądać. @K2 Auto jak nowe może wreszcie ktoś się odniesie do tego tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.