Skocz do zawartości
nisensai

Pianownica ręczna Marolex Axel

Rekomendowane odpowiedzi

samochód nawoskowany, jak myć na dwa wiadra to zimną wodą prawda?

2. pianownica marolex axel - piana SG Fruit Foam neutral - (jeśli ktoś tak pracuje proszę o stężenie na litr, oraz kolor końcówki) dostałem w zestawie 3 w pudełku i jedna była w pianownicy wszystkie 4 to pianujące końcówki?

dzięki

• Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Szurszur1 napisał:

jak myć na dwa wiadra to zimną wodą prawda?

Letnią/ciepłą

piana SG Fruit Foam neutral - (jeśli ktoś tak pracuje proszę o stężenie na litr,

Jest podane na etykiecie zapewne...

dostałem w zestawie 3 w pudełku i jedna była w pianownicy wszystkie 4 to pianujące końcówki?

Różnią się mocą spieniania. Serio tak ciężko każdą włożyć i psiknąć przez 2-3 sek żeby zobaczyć która konsystencja ci najbardziej odpowiada? 

• Okay 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szurszur1 Prawy górny róg "szukaj" w opcjach zaznaczasz gdzie ma szukać "ten temat" wynik pierwszy z brzegu 

SG Fruit 45-50ml na 1l , wkładka z jednym filcem,ciepła woda. Dysza herbicydowa np żółta 110'

Na poprzedniej stronie masz zdjęcia. Wiem, że najwygodniej jest zadać pytanie lecz wysil się odrobinę i przeczytaj wątek to tylko 14 stron

• Okay 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej, gdzie mogę znaleźć opis jak przerobić pianownicę marolex 3000 na automatyczne utrzymywanie ciśnienia? bo to co zobaczyłem przy pierwszym użyciu jest śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj użyć funkcji "SZUKAJ"

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka zamierzam kupić Axela 3000. W sklepach internetowych są dwa kolory pianownic, niebieskie i białe. Czy one się czymś różnią oprócz koloru?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, darecki78 napisał:

Hejka zamierzam kupić Axela 3000. W sklepach internetowych są dwa kolory pianownic, niebieskie i białe. Czy one się czymś różnią oprócz koloru?

Z tego co wiem to białe to nowe butle. Jak moja niebieska pękła kupiłem nowa i wysłali białe. Gwint ten sam, liczy się głowica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Domel napisał:

Z tego co wiem to białe to nowe butle. Jak moja niebieska pękła kupiłem nowa i wysłali białe. Gwint ten sam, liczy się głowica.

Ok wielkie dzięki Wojtku za info. Zamawiam 😁

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi