Skocz do zawartości

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

nisensai

Pianownica ręczna Marolex Axel

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czym najlepiej zrobić dziurę pod ten kompresor? Stosowaliście tam jakiś klej jako uszczelnienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@krisbe zobacz dokładnie, temat wałkowany był już kilka razy, jak poznasz zasadę działania "wentla" nie będziesz pytał o klej.

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[mention=7686]krisbe[/mention] zobacz dokładnie, temat wałkowany był już kilka razy, jak poznasz zasadę działania "wentla" nie będziesz pytał o klej.

Dzięki wielkie za wyjaśnienie. Gdzieś ten film mi uciekł. Teraz wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@krisbe weź od razu zawór ciężarowy, kątowy - nie przeszkadza tak bardzo jak prosty. W masterze kiedyś założyłem prosty, a ostatnio do axela kątowy i jest o wiele wygodniej:

20180201_180028.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za radę :)
Czekam aż kompresor przyjdzie teraz i składam do kupy wszystko. Coś jeszcze się przyda? Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarolexSerwis Witam serdecznie :) Muszę podzielić się pewną polityką firmy Marolex, nie wiem czy ze mną coś nie tak czy to tylko taki kraj. Otóż, kontakt z firmą przez drogę mailową jest bardzo dobry, tutaj nie mam nic do zarzucenia i przechodzę do sedna ;) Chciałem kupić zbiornik zapasowy, wysłałem zapytanie o wycenienie zbiornika i wyobraźcie sobie że chciałem kupić wkładki pieniące oraz zestaw naprawczy kilka oringów wielkości założenia na palec, są to rzeczy podstawowe do prawidłowej pracy pianownicy które po jakimś czasie ulegają mniejszemu lub większemu uszkodzeniu, mamy do czynienia z różną chemią i często agresywną więc mnie to nie dziwi i teraz najważniejsze CENY 3 wkładki pieniące to koszt jedynych 30 zł (dokładnie, 28,51zł) tak, tak mowa o tych wkładkach pieniących które dostajemy w zestawie i ulegają uszkodzeniom filce, Gloria to polski producent pianownic? Nie orientuję się tym, ale zestaw mamy za 1/3 tej kwoty (koło 12zł) czyli kupimy 3 zestawy po 3 wkładki pieniące, brawo MAROLEX! O dyszę jak zapytałem ta co jest również w zestawie jak kupujemy Marolex Axel 3000 (niebieska) zestaw całych dwóch 21,01zł i zestaw naprawczy 40 zł (37,52) Więc jeśli chcecie utrzymywać swojego Marolexa w dobrej kondycji i wkładki odmówią posłuszeństwa lub jakiś oring będzie przepuszczał czy tam zgubicie dyszę za 2zł sprawcie sobie drugą pianownice Marolex Axel 3000, gwarantuję wam że wyjdzie taniej i dostaniecie całe wyposażenie. Cała pianownica kosztuję 79zł a wy za 3 wkładki chcecie prawie połowę jej ceny? Przepraszam, czy upadliście na.... @MarolexSerwis Jeśli produkt się sprzedaje i ma się dobrze, proszę nie kombinujecie z tymi cenami, My jesteśmy dla Was a Wy dla nas a pazerność nikomu nie wychodzi na zdrowie uwierzcie mi.

@Domel I jeszcze jedno, zbiorniki już też poszły w górę jakieś 40% ;) Oby tak dalej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to grubo.

A ja właśnie na pierwszy taki sprzęt chciałem zakupić tego Marolexa.
I co teraz... Trzeba przemyśleć sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bierz, sprzęt jest dobry, tylko sam widzisz politykę Marolex.. Jak coś się sprzedaje to byle się "nachapać" Nie wyjść do klienta z inicjatywą i dbać o niego tylko go oskubać co w rezultacie przynosi odwrotne skutki.. Nosz kurde 3 wkładki pieniące, gdzie głównie ulega filc chcą połowę ceny nowego Axela, gdzie te wkładki są w zestawie!

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam takie pytanko gdzie można kupić akku pompę do pianownicy? Bo nigdzie nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi