Skocz do zawartości

Pianownica ręczna Marolex Axel


nisensai

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=7686]krisbe[/mention] zobacz dokładnie, temat wałkowany był już kilka razy, jak poznasz zasadę działania "wentla" nie będziesz pytał o klej.
 
Dzięki wielkie za wyjaśnienie. Gdzieś ten film mi uciekł. Teraz wszystko jasne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarolexSerwis Witam serdecznie :) Muszę podzielić się pewną polityką firmy Marolex, nie wiem czy ze mną coś nie tak czy to tylko taki kraj. Otóż, kontakt z firmą przez drogę mailową jest bardzo dobry, tutaj nie mam nic do zarzucenia i przechodzę do sedna ;) Chciałem kupić zbiornik zapasowy, wysłałem zapytanie o wycenienie zbiornika i wyobraźcie sobie że chciałem kupić wkładki pieniące oraz zestaw naprawczy kilka oringów wielkości założenia na palec, są to rzeczy podstawowe do prawidłowej pracy pianownicy które po jakimś czasie ulegają mniejszemu lub większemu uszkodzeniu, mamy do czynienia z różną chemią i często agresywną więc mnie to nie dziwi i teraz najważniejsze CENY 3 wkładki pieniące to koszt jedynych 30 zł (dokładnie, 28,51zł) tak, tak mowa o tych wkładkach pieniących które dostajemy w zestawie i ulegają uszkodzeniom filce, Gloria to polski producent pianownic? Nie orientuję się tym, ale zestaw mamy za 1/3 tej kwoty (koło 12zł) czyli kupimy 3 zestawy po 3 wkładki pieniące, brawo MAROLEX! O dyszę jak zapytałem ta co jest również w zestawie jak kupujemy Marolex Axel 3000 (niebieska) zestaw całych dwóch 21,01zł i zestaw naprawczy 40 zł (37,52) Więc jeśli chcecie utrzymywać swojego Marolexa w dobrej kondycji i wkładki odmówią posłuszeństwa lub jakiś oring będzie przepuszczał czy tam zgubicie dyszę za 2zł sprawcie sobie drugą pianownice Marolex Axel 3000, gwarantuję wam że wyjdzie taniej i dostaniecie całe wyposażenie. Cała pianownica kosztuję 79zł a wy za 3 wkładki chcecie prawie połowę jej ceny? Przepraszam, czy upadliście na.... @MarolexSerwis Jeśli produkt się sprzedaje i ma się dobrze, proszę nie kombinujecie z tymi cenami, My jesteśmy dla Was a Wy dla nas a pazerność nikomu nie wychodzi na zdrowie uwierzcie mi.

 

@Domel I jeszcze jedno, zbiorniki już też poszły w górę jakieś 40% ;) Oby tak dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz, sprzęt jest dobry, tylko sam widzisz politykę Marolex.. Jak coś się sprzedaje to byle się "nachapać" Nie wyjść do klienta z inicjatywą i dbać o niego tylko go oskubać co w rezultacie przynosi odwrotne skutki.. Nosz kurde 3 wkładki pieniące, gdzie głównie ulega filc chcą połowę ceny nowego Axela, gdzie te wkładki są w zestawie!

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
[mention=7686]krisbe[/mention] Padało już to pytanie i odpowiedź również, skoro posiadasz Axela, masz też instrukcję. Zaglądałeś? Napisane krok po kroku i części numerowane.
- http://www.marolex.net/FTP1/1_OWNER-MANUALS/AXEL_(PL,GB,RUS)/MANUAL-pianownicy-WEB.pdf
Dzięki. Ale właśnie w pudełku nie było instrukcji - co dziwne. Bardziej chodziło mi też co faktycznie warto konserwować z doświadczenia użytkowników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Przeczytałem cały dział i jestem chętny kupić pianownicę  Marolex Axel 3L tylko stoję przed dylematem jaką dyszę 110 st. wybrać. Może ktoś podpowie które dysze najlepiej kupić i czym się rożni dysza MF3.110 a np: MF4.110.

Ja znalazłem coś takiego http://sklep.marolex.pl/zestaw-7-dysz-z09j-7.html oraz http://sklep.marolex.pl/zestaw-3-dysz-plaskostrumieniowych-z09j3p.html 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Właśnie mam zakupić axel 3000 tylko proszę opowiedzcie mi na pytanie czy można go również używać jak zwykły opryskiwacz bez szamponu sama woda? Może nie wkładać wkładki pieniacej?

Pytam ponieważ oprócz pianownicy przydałby się zwykły opryskiwacz przy glinkowaniu lakieru.

Będę wdzięczny za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość wyjęcia wkładki pieniacej.. ale czy będzie z tego wtedy zwykły opryskiwacz nie wiem bo nie sprawdzałem. Zobacz sobie schemat Axela na stronie producenta. Ewentualnie jak będę w domu to zrobię kilka zdjęć.... jakos za dwie godziny. Zawsze można kupić sama główkę od marolexa mastera jeśli pasuje gwint i za 24 zł masz dodatkowo opryskiwacz.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie pożyczyłem pianownice bratu i chyba cos zmienial bo daje Yeti 50ml na 1.5/1.7 l wody i strzela pianą punktowo, dalo sie umyć bo na kilka przejazdów kryje ale nie pamietam nominalnie jakie było ustawienie ktorw dawało duzo lepszy efekt...

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie myślę nad zakupem Axela 3000, ale po przeczytaniu wątku o poprzednim rezanym Marolexie 2000 wydaje mi się że Axel jest bardziej awaryjny.

Jak Wasze odczucia po kilku użyciach? Warto kupić Axela? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem marolexa axel 3000 i po przeczytaniu wątku już nie wiem jaką dyszę 110 wybrać 🙂 czy ten zestaw będzie ok? http://www.pl.marolex.pl/czesci-zamienne2/blistry/zestaw-3-dysz-herbicydowych.html chyba że da się to dorwać gdzieś taniej? A może lepiej kupić tą teejet 110 jeśli tak to jaką dokładnie bo tych modeli jest sporo... ? Piana której używam jest od SG. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.