Skocz do zawartości

ADBL YETI – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

@Fredi88  Wiem ze nie na temat,ale probowales kiedys tego typu produkt nakladac zwyklym opryskiwaczem? Ja przy takim stezeniu jak do piany sprobowalem i domycie bardzo slabe mi sie wydaje,czy te produkty tylko w formie piany cos domywaja :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi Starałem się podejść do stężenia jakie jest na opakowaniu czyli 1:400 :biggrin: Ale też mi się wydaję, że na 2 litry wody będzie trzeba dać z 80ml piany żeby też dobrze domywało. Czytałem, że filce też mają znaczenie co do gęstości.. czyli 3 filce żeby powstała bita śmietana? Tylko teraz tak myślę, że jeżeli będzie więcej koncentratu to przy 3 filcach może mieć też problem się wydostać z pianownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Juras zrób test w łazience ja ostatnio zakupłem magi i na 2 litry wody około 50 ml magi i piana wychodziła za gęsta taka że aby cało auto opianować  to dobra godzina fakt że  chyba są zamienione filce z 1 sztuki na 2 i tu polega błąd mój, adkstego że sprawdzałem dysze 45 stopni  oraz 110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • Moderator
7 godzin temu, asaledr napisał:

Myślicie że rozcięczenie 20ml na litr w pianownicy ręcznej będzie bezpieczne dla wosku?

To jest piana neutralna - zawsze będzie bezpieczna. Ja jej używam w pistolecie MJJC do oprysku. Jest mocno z koncentrowana - jeden zbiorniczek wystarczy na solidne "spianowanie" dużego kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel możesz powiedzieć jakie masz ustawienia tego pistoletu (górne do przepływu wody i który strumień) bo mi wychodzi bez piany i opróżnia pojemniczek z Yetim w kilka sekund 🤷‍♂️ jedyny plus to to, że Yeti super pachnie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.