Skocz do zawartości

ExceDe Ultimate Wheel Cleaner


Gesiu_15

Rekomendowane odpowiedzi

@S3ci0r Ja ostatni rozrobiłem ExceDe UWC 1:10 i zacznie lepiej się pieni niż, jak miałem 1:20. Domywanie na przyzwoitym poziomie, ale niestety jeszcze na szczurach nie testowałem, tylko na felgach na bieżąco mytych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz i się nie zastanawiaj. U mnie mocno zabrudzone świetnie myje. Jak już naprawdę nie daje rady to do boju wchodzi IronX jednak do bieżącego mycia co weekend w zupelnosci wystarczy a przy tym jest delikatny dla felg...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excede w mocnym stężeniu naprawdę robi robotę, ja domywałem felgi po 3 sezonach letnich i 3 zimowych i naprawdę już bez pędzelkowania dawał radę, dla porównania taka tuga zbierała tylko w większości metaliczne zanieczyszczenia. Trzeba pamiętać że excede nie jest typowym deironem, więc działa o wiele lepiej na typowy brud. Według mnie najpierw porządnie excede na szczurach w mocnym stężeniu a potem poprawka jakimś d-tox czy innym deironem i będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, paperson napisał:

@menior zacząłbym wew. od pędzelkowania tenzi, potem tuga i excede. Na zew. samo excede w dużym stężeniu opcjonalnie wspomagane tugą :)

Tak tez myslalem by zaczac od najmocniejszego ;) i po kazdym etapie wysuszyc by efekt kolejnego byl mocniejszy 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Również kupiłem, używam do bieżącego mycia felg w rozcieńczeniu 1:20 ale chyba wrzucę 1:10-1:15 żeby było więcej piany.Świetny produkt w bardzo dobrej cenie.Nikt tu nie wspominał ale produkt zawiera inhibitory korozji, które rzeczywiście świetnie dają radę.Kiedyś myłem felgi ironami i tarcze były jak zawsze mocno zardzewiałe.Po uwc widać, że nalot rdzy jest dużo mniejszy, w moim przypadku wręcz minimalny.

Dobra robota @EXCEDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co prawda jaki masz wzór felgi, ale co to za problem wyrzucić wosk na koła raz w miesiącu?
Niektórzy tutaj wydają majątek na kosmetyki, a chcieli by ich używać raz na pół roku... Ech.... Nie rozumiem takiego podejścia....

PS. Nie jest to oczywiście "atak" personalny, tylko prywatne spostrzeżenie do swego rodzaju parcia na żywotność wszelkiej chemii, a przecież to jest fun i przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kudlaty86 uwielbiam woskowac i robie to czesto,ale akurat felg nie za bardzo 😕 Tym bardziej przy upiedliwym wzorze jakie mam to bardzo upierdliwa robota,wole czyms w spraju przeleciec,ale teraz testuje moj pierwszy wosk do felg(bilberry) i juz 2 miesiac trzyma,wiec zobaczymy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.