Skocz do zawartości

Funky Witch Mademoiselle


///MPower

Rekomendowane odpowiedzi

TEST

FUNKY WITCH MADEMOISELLE

Czyli pora wrzucić panienkę na deskę

;)

FW1jpg_axqxxss.jpg

 

Przy okazji kolejnych zakupów wpadł w moje ręce nowy produkt od Funky Witch. Ponieważ jestem zwolennikiem matowego wykończenia deski rozdzielczej jak i plastików wewnątrz auta, postanowiłem sprawdzić czy rzeczywiście tak jest.

Madmłazel jest powłoką która ma zapewnić wspomniane przeze mnie matowe wykończenie. Produkt ma wodnistą konsystencję i po prostu rewelacyjny zapach (nie jestem znawcą, ale pachnie perfumami). Co najważniejsze nie był duszący i nie przeszkadzał podczas aplikacji.

 

Standardowo przed nałożeniem produktu deska rozdzielcza jak i boczki drzwi, zostały umyte APC. Zdjęć z tego etapu prac nie wrzucałem, pokażę działanie produktu i efekt końcowy. Więc po kolei.

Aplikacja, w moim przypadku kilka strzałów na fibrę i delikatnie rozprowadzenie po desce. Jak widać produkt przyciemnił materiał.

FW2jpg_axqxxsa.jpg

FW3jpg_axqxxap.jpg

Ale to jeszcze nie jest efekt finalny. Po krótkim odczekaniu, przetarłem miejsce aplikacji i moim oczom ukazał się materiał jak po myciu APC, czyli można powiedzieć fabryczny plastik ;)

FW4jpg_axqxxar.jpg

FW5jpg_axqxxae.jpg

Na desce rozdzielczej spisał się świetnie, żadnych mazów czy tym podobnych.

Pora jeszcze na boczki drzwi, gdzie są aż 3 różne rodzaje plastików, począwszy od takiego jak na desce rozdzielczej, czyli miękki chropowaty, następnie twardy chropowaty, a skończywszy na twardym gładkim. Jak widać tutaj również produkt przyciemnił materiał, pomimo różnych rodzajów plastiku.

FW6jpg_axqxxas.jpg

FW7jpg_axqxxaa.jpg

FW8jpg_axqxxqp.jpg

No i efekt końcowy po przetarciu fibrą.

FW9jpg_axqxxqr.jpg

FW10jpg_axqxxqn.jpg

FW11jpg_axqxxqe.jpg

Na sam koniec zrobiłem kilka strzałów na tapicerkę dla zapachu i o dziwo na drugi dzień jak wsiadłem do auta, zapach wciąż się utrzymywał.

 

Podsumowując: "Panienka" zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenia. Zaczynając od zapachu, który tu się powtórzę po raz kolejny jest jak dla mnie strzałem w dziesiątkę, po aplikację gdzie atomizer dawał ładną mgiełkę, a produkt łatwo dało się rozprowadzić i co najważniejsze przy nakładaniu jak i docieraniu nie mazał się. Skończywszy na efekcie wizualnym, czyli matowemu wykończeniu bez żadnych świecących się ozdób.

 

P.S.

Produkt śmiało mogę porównać do niedostępnego już Mainz Cherisha, którym byłem zachwycony. Jak widać zachwyt powrócił :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

///MPower dzięki za test i opinię.

Mainz był dla mnie przykładem i jego efekt był celem na jakim mi zależało. Jak widać udało się.

Masz rację, zapach to perfumy. A jakimi perfumami powinna pachnieć panienka? Oczywiście Chanel Mademoiselle :)

Przypominam, że już niedługo ukaże się najnowsza Wiedźma. Będzie się działo!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

z powodu dość fajne pogody udało się zrobić małe porównanie Mademoiselle do Natural Looka. :)

 

Testowałem na plastikach Focusa mk1 oraz mondeo mk3.

 

W pierwszej kolejności poszedł focus, a tu wiadomo co by się nie nałożyło to się świeci :mrgreen:

 

zre245ggsipc.jpg

nvdggz4s5og5.jpg

8d5q2jxnv6fg.jpg

 

Jak widać po nałożeniu Naturala z lewej strony plastik dość mocno przyciemniony i świecący. Natomiast plastik po Mademoiselle lekko przyciemniony i tak jak producent twierdził jest pełny mat ;)

 

Zrobiłem jeszcze dodatkowo boczek drzwi.

 

Po lewej Natural po prawej Mademoiselle.

 

0gtu7vpcjp00.jpg

uz4iwj2z1ypk.jpg

 

W następnej kolejności poszły plastiki mundka. :)

 

Deska - Mademoiselle / Natural

 

jcn3ylz6320j.jpg

 

Drugie zdjęcie z innej perspektywy.

 

rl74gausyd2e.jpg

 

 

Widać że produkt Funky Witch zrobił pełny mat jak po apc. Natomiast Natural mocno przyciemnił.

 

Zrobiłem jeszcze porównanie w innym miejscu i tutaj już mocno przyciemnił :o

 

Lewa strona Mademoiselle / prawa Natural.

jxa20xu9e3v0.jpg

Lewa Natural / Prawa Mademoiselle.

t5jis6rqr1gr.jpg

 

I jeszcze fotka w nocy z fleszem ;)

 

inlws18wep0x.jpg

 

WNIOSKI:

 

Jak widać po teście kazdy plastik jest inny. Na jednym mniej przyciemnia na drugim więcej. Co najważniejsze jest pełny mat i tego szukałem jak po adbl interior qd.

Zapach jest jak najbardziej ok - perfumy damskie :) chociaż wole zapach Naturala.

Funky produkt świetny. Zobaczymy teraz jak z kurzem i czy nie zostawia śladów po wodzie, ale już ktoś wyżej pisał ze nie zostawia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Niedawno skończył mi się dressing do kokpitu. Długo zastanawiałem się co teraz kupić i wybór padł na rynkową nowość jaką jest Funky With Mademoiselle ;) Przerobiłem już wiele produktów, ale ten na mnie zrobił wielkie wrażenie, powiem więcej to jest to czego od dawna szukałem.

Buteleczka schludnie wykonana z fajną etykietą, atomizer świetny, a co za tym idzie produkt bardzo wydajny tym bardziej, że kupiłem 250ml.

Aplikacja banalna strzał na fibrę, smarujemy deskę, po chwili przecieramy suchą stroną fibry i efekt jak dla mnie bomba. :song: Zapach umila pracę, choć ja go później nie czułem. Tak wygląda deska tydzień po aplikacji, kurz praktycznie wcale nie osiadł, także kolejny wielki plus.

Cieszy to, że to kolejny, dobry bo POLSKI PRODUKT :good: Daliście radę Panowie z Funky Witch.

 

10c74d3142aac5bf.jpg

 

a476bc3b76f8919d.jpg

 

036e3adfc65b5267.jpg

 

2058e18c0a898fa6.jpg

 

e57f3432e2f6d99f.jpg

 

5e2d27d9e817bdf5.jpg

 

124ec5a5b8453176.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po takiej recenzji to nawet sie nie zastanawiam i sam przetestuje ;) Tymbardziej, ze to krajowy produkt ;)

 

 

@Edyta:

 

Buteleczka juz u mnie ;) Zapach oblędny :D Damski, ale mysle ze ma swoj urok :D Nie testowalem jeszcze na plastikach a juz wiem ze zostanie u mnie na dluzej ;) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.