Jump to content

Recommended Posts

• Dystrybutor

W tym temacie zaprezentujmy nasz produkt sezonowy czyli magiczny odmrażacz do powierzchni szklanych

HsiRu5n.jpg?1

Frost Magic to skuteczny produkt do usuwania lodu oraz szronu z powierzchni szklanych takich jak szyby , lusterka , szyberdachy czy dachy panoramiczne

Butelka o pojemności 500 ml jest wyposażona w wysokiej jakości trigger który idealnie rozpyla produkt

Frost oczywiście posiada przyjemny zapach borówek amerykańskich .

• Dystrybutor

Cześć

Frost Magic jest już dostępny w naszym sklepie

http://www.detailers-magic.pl/pl/p/Frost-Magic-/44

Cena to 21,90 jednak przez 7 dni od wprowadzenia jest w promocyjnej cenie :)

Tak wygląda gotowy produkt

XtulAwS.jpg?1

HFYr7zy.jpg?1

AxrZirS.jpg?2

BxLK6Fo.jpg?1

• Dystrybutor

Reżyser kina akcji ze mnie marny , animator i montażysta tym bardziej więc typowo amatorsko przygotowałem prezentację działania Frost'a .

Zapraszam do oglądania.

www.youtube.com/watch?v=xWq8M17tkZk

• Dystrybutor

[ref]daniel87[/ref], najniższą temperaturę testowaliśmy na szybach ale nie samochodowych .

Na szybie 8mm w -20 stopniach . Działanie jak na filmiku wyżej.

Co do zacieków , osobiście zawsze przecieram na koniec MF więc smug nie ma .

Dodatkowo nasz Frost "odtyka" nano wycieraczki

Odbarwienia nie bardzo wiem jakie Masz na mysli.

• Dystrybutor
680384 Na uszczelkach, gumach, lakierze

Nie zaobserwowaliśmy nic niepokojącego

680384 Używając wycieraczek zamiast MF nie pozostawia smug i się nie maże

Nie chcę mówić że tak jest , bo zawsze używaliśmy MF

Co do 1z słyszałem że spłonęła im fabryka , ale powoli się odbudowują

680437 Ja jestem ciekaw jak będzie sobie radził z lodem

Nawet na etykiecie piszemy o tym że może wystąpić potrzeba ponownego użycia przy grubej warstwie lodu lub przy mocno niskiej temp.

Podstawowa zasada w wypadku odmrażaczy jest taka że nie powinien on leżeć w zimnie bo obniża to jego skuteczność , ale wiadomo że 99% ludzi takie środki trzyma pod ręką w aucie nie w domu.

680602 Nie chcę mówić że tak jest , bo zawsze używaliśmy MF

szkoda bo jak dla mnie to trochę testowanie na kupującym...odmrażacz zawsze trzymam w domu, spryskuję szybę i po chwili przejazd wycieraczkami. Wycieranie szyb MF przy -10 raczej nie dla mnie :? Co by nie było, że się czepiam butelkę na test zamawiam :)

• Dystrybutor

[ref]daniel87[/ref], wolę powiedzieć jak jest niż kłamać i wciskać że tak wiem jak to jest itp , a prawda wyjdzie inna .

Wszystkie auta trzymamy akurat w garażach , a auto na którym przedstawiałem działanie stoi zamknięte na podjeździe bez aku .

Ja osobiście wolę przetrzeć MF - ogólnie wycieraczek bardzo rzadko używam ( NW )

• 3 weeks later...

A ja mam inne pytanie czemu wszyscy robia takie halo z odmrażaczy firm detalingowych czym one sie różnią od specyfików z marketu za 8 złoty. Bo patrząc na filmik to mój działa tak samo szybko ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Dystrybutor

[ref]MaWe[/ref], nie wiem jak produkty innych producentów, mogę jedynie wypowiedzieć się na temat naszego.

Nasz Frost przedewszystkim jest bezpieczny dla NW i dla otaczających szyby elementów.

Wiele marketowych produktów jest na bazie denaturatów i pochodnych które na dłuższą metę różnie wpływają na np uszczelki .

Jedyny problem jaki zauważyłem a swojej z marketu to wczasie rozmrażania szyba paruje od drugiej strony . Czyżby reakcji chemii z lodem towarzyszyło tak duże wydzielenie energii/ ciepła

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• 1 year later...
  • Moderator

Jebł#m :D Muszę się pochwalić.

Kupiłem właśnie żonce tą "super" skrobaczkę mosiężną i idę z dumą jej to powiedzieć.

A o na do mnie, że ona nie używa skrobaczek - bo ma psikacz "ten fioletowy" .... "więc wydałem pieniądze w błoto."

To chyba pierwszy w życiu "kosmetyk", który moja żonka używa od ponad miesiąca regularnie :P

Good job @Detailer's Magic. To tak jakby namówić Chewbacca'ę do zgolenia wąsów :D

• Lubię to 1

Ja dzisiaj rozdziewiczałem Frost Magic. Odmrażacz spełnia swoją funkcję, nie ma się nad czym tutaj rozwodzić. Nawet odmroził mi zamarznięty wkład zamka (nie wydmuchałem wody po wczorajszym opłukaniu, a nie spodziewałem się mrozu w stolicy :D ). Plusem jest jednak zapach, poleciało trochę na wlot powietrza i przez całą drogę do pracy miałem przyjemny jagodowy zapach w samochodzie :)

• Lubię to 1

Do dzisiaj z zazdrością czytałem posty na temat Frost Magic'a. Nie to, żebym go nie miał, ale ile go można wozić w samochodzie i... nie używać. Auto garażowane, zima jaka jest każdy widzi i oszronionych szyb jak na lekarstwo. Ale za to dzisiaj... 8h pod chmurką na służbowym parkingu zostawiło biały ślad na przedniej szybie. No to siup po FM i psiku, psiku i psiku. Frost zadziałał rewelacyjnie, tak jak powinien. Aż się Mursce smutno zrobiło - też chciała się zająć szybą (next time, my dear). Zapach FM - rewelacja. Jeszcze w drodze do domu było go czuć.

Podsumowując, chyba trzeba będzie odwiedzić któregoś z dealerów, skorzystać z promocji i zrobić prezent żonci. A co, niech ma :)

@Detailer's Magic , świetny produkt wypuściliście.

• Lubię to 1

Także polecam Frosta. Kończę właśnie butelke i czas zakupić kolejną.
Pytanie!
Czy Wam też parują szyby od środka po użyciu odmrażacza? :(

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

22 minuty temu, PRZEEMAS napisał:

Też, to normalne.

a dlaczego normalne , nie żebym się czepiał , ale chętnie się dowiem , bo  używam Sonaxa i jakoś specjalnie nie zauważyłem by parowały od środka.

5 minut temu, yacek _b napisał:

a dlaczego normalne , nie żebym się czepiał , ale chętnie się dowiem , bo  używam Sonaxa i jakoś specjalnie nie zauważyłem by parowały od środka.

Przy każdym powinny, następuje różnica temperatur i pod jej wpływem parują od wewnątrz.

• Dystrybutor
14 godzin temu, ziomson napisał:

Także polecam Frosta. Kończę właśnie butelke i czas zakupić kolejną.

Dziękuje :) Przypominam że do końca stycznia na Frosta jest promo -15% u wybranych partnerów 

14 godzin temu, ziomson napisał:

Czy Wam też parują szyby od środka po użyciu odmrażacza? :(

Parowanie szyb przy użyciu jakiegokolwiek dobrego odmrażacza jest normalną sprawą . Dzieje się tak za sprawą drastycznych różnic temperatur . Dlatego właśnie ja zawsze zalecam uruchomić nawiew na szyby :)

• 5 months later...
  • 2 weeks later...

@Detailer's Magic planujecie wypuścić po 5L 🙂? w zeszłym sezonie zużyłem z lubą 8 butelek sonaxa.

Ponawiam pytanie do używających - czy nie zostają Wam smugi po przetarciu wycieraczkami? (dla mnie odmrażacz ma działać bezdotykowo więc nie będę korzystał z mikrofibry, nie chcę myśleć czy mam czystą w aucie czy nie, czy mam pisek na szybie czy nie - dużo jeżdżę w delegacji i potrzebuję środka bezdotykowego). Mam wszędzie NW (max protect).