Skocz do zawartości

ADBL Akcesoria – Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
3 godziny temu, ziomson napisał:

Jak przelać z szampon z kanistra do innego opakowania aby nie stracić ani jednej kropli cennej cieczy? (Nie mam lejka). :D

https://de.aliexpress.com/item/High-Quality-1pc-New-Mini-Silicone-Gel-Foldable-Collapsible-Style-Funnel-Hopper-Kitchen-cooking-tools-hot/32472215234.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.IpU3Uw

polecam. w każdym aucie wożę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@kusiu taki news w postaci NOWYCH BUTELEK !
W koooooooncu :) 

29512260_568827993502632_5745515367782408112_n.jpg.1304a98a061553b78523130e1645daba.jpg
*Zdjęcie z fb :)

Pozwolę sobie zacytować wpis ADBL: 
- "Pierwsze Synthetic Spray Waxy już niedługo u Partnerów. Kolejne produkty sukcesywnie będą wychodzić w nowej odsłonie. Sama butelka poza swoją mega wytrzymałością posiada ergonomiczny kształt, pasek widoku, podziałkę i zupełnie nową technologię etykiety ‼.
Wkrótce do zestawu dołączy też nowy trigger. W skrócie nasze opakowania dorównają jakością chemii w środku i będą wolne od wcześniejszych wad"

- "w przyszłości na pewno wprowadzimy możliwość zakupu pustej butelki."


Mi się podoba :good:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie spodziewałem się czegoś innego i ładniejszego być może z atomizerem będzie się to komponowało jednak już te butelki gdzieś widziałem i je miałem butelka-na-plyny-cartec.jpg

Może butelka jest delikatnie przerobiona ale Cartec oferował długi czas już takie butelki i były one bardzo dobre atomizer było Canono Podobny i spełniał swoją rolę :) zobaczymy, ale pewno jest że nic się nie odkształcało to pewnie i tu nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Treys  to niemożliwe :D butelki ADBL były od 3 lat dopracowywane i formowane :D ( taka uszczypliwość ) 

Narazie nie głupio to wygląda oby nie było że kolejne atomizery będą gorsze od poprzedników. Jak było z V2 i V3 :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zobaczyć butelkę na filmie Z tyły wygląda jeszcze lepiej, niby to tylko butelka ale jeśli będzie z nią wszystko OK, lekcja odrobina! Brawo, petarda! Widać fajny grawer z tyłu i podziałke.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zdjęcia wskazują, że tworzywo nowych butelek jest grubsze. Podziałka i przeziernik to dobry pomysł - ciekawe tylko, jak nowe opakowanie (dodatkowo po zmianie triggerów) przełoży się na cenę produktów... Bo nie bardzo chce mi się wierzyć, że cena finalna nie wzrośnie - pytanie tylko, jak bardzo...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czego więcej oczekiwaliście od butelki? Jest to chyba najlepszy kształt dla butelek, przetestowany już przez wielu detailerów. Jest chyba uznawany za najlepszy pod wieloma względami za granicą - ale mało oryginalny. Przecież nie w tym sęk, żeby iść w butelkę o kształcie łabędzia gdzie triggerem będą jego skrzydła? Jesteśmy w Polsce, gdzie jak wiadomo trzeba robić i sprzedawać tanio, żeby dużo ludzi kupowało. Popatrzcie na produkty Gyeona - ładne butelki, ale oni z dystybucją na cały świat mogą sobie pozwolić na jakieś kształty ciekawsze, bo przecież ceny produktów są naprawde wygórowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o ADBL Interior Detailing Brush. Przy pracy z APC Excede 1:10, za pierwszym razem było wszystko okej. Ostatnio drugie podejście w innym aucie i szczoteczka zostawiała na plastikach pełno resztek z swojego włosia. Takich jakby kropek/kulek. Czy ktoś jeszcze ma taki problem ?? Czy to będzie teraz tak zawsze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, david2888 napisał:

czyli lepiej Mothersa kupić :) ?

Spróbuj małej szczotki Bradas. Allegrosz: 7161959063 - 4,99pln.

Mam i jak na chwilę obecną spisuję się dobrze. Chwilowo w warunkach domowych, ale jutro/pojutrze zabieram ją do auta. Będzie pucu pucu wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.