Jump to content
IGNORED

Bestseller.pl - Czego brakuje w naszym sklepie a powinno się w nim znaleźć

Recommended Posts

Witam Was, w związku z ciągłym poszerzaniem oferty, bardzo proszę naszych obecnych oraz przyszłych klientów o informację jakich produktów oczekiwalibyście w ofercie sklepu Bestseller.pl, których obecnie nie posiadamy. Na pewno dołożymy wszelkich starań, aby nowe produkty lub firmy wprowadzić do oferty.

Pozdrawiam

Daniel

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Widzialem na FB beda zakupy

Jak dla mnie, to brakuje u was towaru od Detailer’s Magic i Funky Witch. Byliby u was, to rozbilibyście cały bank, a tak muszę kliknąć trochę tu trochę tam    

@Gold_Car Butelki będą jutro u nas - takie dostałem w czwartek INFO od SG

Cześć, szukałem u Ciebie Sonaxa BSD i nie znalazłem. Myślę, że warto wprowadzić kilka pozycji tego producenta.

Pozdrawiam

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

Cześć, szukałem u Ciebie Sonaxa BSD i nie znalazłem. Myślę, że warto wprowadzić kilka pozycji tego producenta.

Pozdrawiam

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

Zamówienie na Sonaxa jest już praktycznie gotowe, oczywiście BSD jest w nim ujęte - kwestia kilku dni :mrgreen:

• 1 month later...

Pewnie zahaczam o fantastykę, ale możliwe byłoby wprowadzenie do oferty produktów takich producentów, jak Obsession Wax, Wowo's, ODK...? Nikt w PL nie posiada tych producentów w swojej ofercie, a użytkownicy na Zachodzie bardzo chwalą sobie ich produkty... Może warto spróbować być "tym pierwszym sprzedawcą w PL"? ;)

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Mi brakuje dwóch produktów, które bym kupował regularnie u was:

1. Ideal Vask

2. Enz-all

Chyba nikt nie ma w ofercie tych dwóch produktów i musze zamawiać u dwóch sprzedawców co się wiąże z dodatkowym kosztem za przesyłkę. 

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

Butelek od siny garage czekam i czekam. To chyba producent nawet nie wie kiedy one będą .
Może duragloss 951 ?
Może coś tańszego sonax wosk na mokro?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka