Skocz do zawartości
Mickul

Szkolenie z tematyki auto-detailingu, Śląsk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dzisiaj przeglądając forum natrafiłem na temat z wieloma zapytaniami o szkolenia prywatne dla kilku osób.

Myślę, że mógłbym wyjść z taką inicjatywą pod warunkiem zebrania się 6-10 osób. Wtedy też ustalimy rozsądną cenę, za którą każdy dostanie certyfikat oraz rachunek i dostosujemy program szkolenia.

Szkolenie odbywałoby się w Zabrzu i byłoby kilkudniowe. Proszę o informację w tym temacie kto jest chętny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstępni jestem na tak :) nacisk na lakier tak? Czy tak -+ co w programie:) ja nie oferuje usług z korekt lakieru ale wiedza i nowa umiejętność mi się przyda. :) szczególnie moje auto tego potrzebuje :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Omówię raczej wszystko - wnętrza, woski, korekty i powłoki.

Szkolenie odbywałby sie w weekend. Poszukuje minimum 6 osob. Auto demonstracyjne juz jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także jestem zainteresowany, oczywiście pod warunkiem, że opłatę udźwignie mój studencki budżet. :) Nawet byłbym skłonny ją odpracować. :-]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro robię szkolenie typowo pod Was to sami musicie mi napisać najlepiej w wiadomości prywatnej jakie są Wasze budżety i ustalimy jedną przystępną kwotę dla wszystkich.

Plan szkolenia jest prosty.

Spotykamy się w piątek w godzinach rannych. Niestety jeden dzień na studiach, w szkole czy w pracy będziecie musieli opuścić. Dzięki temu obniżymy trochę koszta, bo salę z projektorem będę miał za darmo. W przypadku godzin popołudniowych w grę wchodzi tylko wynajem. W piątek nic innego tylko czysta teoria i liczne pytania z Waszej strony. Czas trwania 9:00 - 15:00 i krótka przerwa na posiłek o 12:00 (lunch).

Obiad już we własnym zakresie.

Sobota + Niedziela już w pełnym zakresie dnia, czyli 10:00 - 20:00. Na przykładzie matowego Clio żony pokazuję Wam od podstaw:

- Bezpieczne mycie

- Dekontaminację

- Deironizację felg (w przypadku Clio kołpaków :D)

- Dbałość o szczegóły, pędzelkowanie, czyszczenie ościeżnic

- Korekta lakieru na maszynach typu DA, na rotacji, różne rodzaje padów, past.

- Wykończenie lakieru woskiem

- Wykończenie lakier powłoką

- Detailing wnętrza, czyli pędzelkowanie zakamarków, dokładne odkurzanie, pranie ekstrakcyjne

- Triki handlowe, czyli "co widzi klient" i "na czym się trzeba szczególnie skupić".

W cenie będzie:

- "Suchy stół", czyli coś na przegryzienie.

- Napoje wszelkiego rodzaju;

- Obiad w sobotę i niedzielę.

Ewentualne noclegi we własnym zakresie. Cena noclegu w Zabrzu to koszt około 35-65zł/doba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To kiedy startujemy??bo musialbym wczesniej wiedziec zeby zalatwic sobiw wolne ;)

Myślę, że pierwszy weekend listopada, czyli 4-5-6.11.2016 roku. Wcześniej niestety wszystkie terminy mam już zajęte przed klientów. ;)

Szkolenie jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników KA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też byłbym wstępnie zainteresowany o ile uda mi się wygospodarować wolny weekend. Proszę o informację jaka cena?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uff, chyba każdemu odpisałem na PW.

Panowie, termin niestety sztywny - nie da się go dopasować pod każdego uczestnika szkolenia.

Piątek: 4 listopad 2016 roku od 10:00 do 15:00 w Katowiach, 500 metrów od dworca PKP.

Sobota: 5 listopad 2016 roku od 8:00 do 18:00 w Zabrzu, siedziba mojej firmy.

Niedziela: 6 listopad 2016 roku od 10:00 do 19:00 w Zabrzu, siedziba mojej firmy.

Noclegi: Hostel Gudio Zabrze oferuje pokoje w cenach:

30d23b35ede94b4b1dee7775acdbff4b.png

Maksymalna liczba osób: 10

Plan szkolenia:

Piątek:

- czysta teoria

Sobota:

- Mycie auta na dwa wiadra, dbanie o detale, pędzelkowanie,

- Dekontaminacja chemiczna i mechaniczna,

- Pielęgnacja kół i nadkoli,

- Przygotowanie pojazdu do korekty - demontaż klamek, znaczków, oklejanie,

- Wieloetapowa korekta lakieru z użyciem przeróżnych maszyn i padów,

- Zabezpieczenie auta woskiem wysokiej klasy,

- Zabezpieczenie auta powłoką kwarcową bądź ceramiczną, przygotowanie auta pod powłokę,

- Oczyszczanie mechaniczne szyb i aplikacja niewidzialnej wycieraczki,

Niedziela:

- Wykończenie auta po korekcie

- Detailing wnętrza wraz z demontażem siedzeń. Pranie foteli, podłogi, czyszczenie podsufitki

- Pędzelkowanie detali, impregnacja plastików

- Rozdanie certyfikatów

Czego nie obejmuje szkolenie:

- Czyszczenia skór (tylko teoria)

- Renowacji reflektorów

- Renowacji skór

- Polerowania szyb z użyciem tlenku ceru

W przypadku czasowego problemu skupiamy się bardziej na korekcie niż na wnętrzu.

Proszę o stworzenie listy chętnych osób na termin 4-5-6.11 Przy większym zainteresowaniu kolejne szkolenie najwcześniej w 2017 roku. Szkolenie zamknięte tylko dla użytkowników KA.

-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstępnie się zapiszę, nie wiem jeszcze czy akurat wtedy będę miał czas niestety.

1.uwe21

2.MezusEwuni

3. Bochenek19

4. Halsky

Proszę tez o info odnośnie kosztów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi