Skocz do zawartości

Płock i okolice


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja korzystam z myjni przy VW, jak pojedziesz o odpowiedniej porze to nie ma problemu żeby wyjąć swoje wiadra i posiedzieć na stanowisku trochę dłużej (jak nie ma kolejek oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale sam widzisz wszystko jest na zasadzie uda nie uda się.

Trzeba będzie chyba sprawdzić Clean&Fresh Detailing Garage !!

Ja jeżdze ze swoimi wiadrami od 2 lat na VW albo BP i nigdy nie miałem z tym problemu. Być zajawkowiczem detailingu i oddawać komuś samochód na mycie? No trochę słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o Clean&Fresh pytałem w aspekcie korekty lakieru i położenia powłoki. Dali fajną cenę na usługę i mam do nich blisko. Warunki te same co u Borka (ten sam zakres usługi i cena). Macie jakiś doświadczenie z nimi ? Do kogo lepiej oddać samochód ? Co do mycia to tak jak pisałem, o odpowiedniej porze na myjni przy VW nie ma żadnego problemu żeby oblecieć auto swoim arsenałem. Dopóki nie ma kolejek nikt się nie czepia (ja jeżdżę zawsze w niedzielę 5-6) a na dobrą sprawę to na samo płukanie wydaję tam więcej niż przeciętny klient na całe mycie więcej myjnia raczej na tym nie traci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o Clean&Fresh pytałem w aspekcie korekty lakieru i położenia powłoki. Dali fajną cenę na usługę i mam do nich blisko. Warunki te same co u Borka (ten sam zakres usługi i cena). Macie jakiś doświadczenie z nimi ? Do kogo lepiej oddać samochód ? Co do mycia to tak jak pisałem, o odpowiedniej porze na myjni przy VW nie ma żadnego problemu żeby oblecieć auto swoim arsenałem. Dopóki nie ma kolejek nikt się nie czepia (ja jeżdżę zawsze w niedzielę 5-6) a na dobrą sprawę to na samo płukanie wydaję tam więcej niż przeciętny klient na całe mycie więcej myjnia raczej na tym nie traci ;)

 

Znam Borka osobiście i mogę go polecić z czystym sumieniem, nad każdym projektem pracuje jak nad swoim, a nawet lepiej. Robi to bardziej z zajawki niż czysto zarobkowo. Z Borka pracy będziesz więcej niż zadowolony to gwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.