Skocz do zawartości

Filmy Szkoleniowe MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na więcej takich produkcji naprawdę super to wyszło,wasza praca autko i efekty miażdżą :good:

I mam jedno pytanie bo wszystko wyszło ekstra szyby,lampy,koła ale dlaczego po takiej korekcie lakieru wpadł tylko wosk drogi bo drogi ale tylko wosk a nie powłoka?

Oglądałeś film czy tylko trailer? Paweł wyjaśnia dlaczego..

 

Wysłane z Honor 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

Jeżeli jeszcze nie oglądaliście to informujemy że ponownie ruszyliśmy w filmami szkoleniowymi. W zeszłym tygodniu ukazał się odcinek o czyszczeniu plastików. W najbliższy czwartek kolejny odcinek ;) Jeżeli chcecie dostawać powiadomienia to subskrybujcie nasz kanał YouTube i pamiętajcie żeby kliknąć dodatkowo dzwoneczek (nowa opcja YT :) ). Link do odcinka

 

2edv0cj.jpg

 

Dodane po 1 minucie 45 sekundach:

[ref]KrzysiekT5[/ref], hehehe, w tej chwili wrzuciłem info, wyprzedziłeś mnie o kilka sekund :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tutaj jeszcze nie wspomnieliscie ale jest pytanie apropos nowego filmiku :) wspominałeś o woskach powłokach i lakierach a co powiesz o środkach typu megs head light protectant ?:) chodzi mi o wasze doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Tomas22 przyznam szczerze że nie używaliśmy headlight protectanta z megsa dlatego nie będę się wypowiadał. Natomiast z opinii klientów wiem że temu produktowi bliżej do wosku niż do powłoki. Pobawimy się tym produktem przy okazji i wrzucimy info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Tomas22 OK :good:

 

Przepraszamy za brak aktualizacji ale pojawiło się kilka nowych filmów na naszym kanale :) Pamiętajcie że w każdy czwartek pojawiać się będzie film szkoleniowy lub porównanie produktów, tak jak np. test dressingów do wnętrza z przed tygodnia.

 

W tym tygodniu wyjątkowo dwa filmy :) Wczoraj było matowanie i polerowanie reflektorów, a dzisiaj zrobiliśmy krótką prezentację Autotriz Nano Polisher, czyli przedłużki do maszyny rotacyjnej, która umożliwia polerowanie pod klamkami. Serdecznie zapraszamy na nasz kanał https://www.youtube.com/user/mxnowicki

 

25qeux4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

[ref]KapselK[/ref], dziękujemy :)

 

I od razu informujemy że w czwartek pojawił się już 17 odcinek z naszej serii szkoleniowej. Tym razem mycie detailingowe :)

 

Zachęcamy również do obejrzenia 15 odcinka, w którym pokazujemy jak matować i polerować szklane halogeny. Krótko mówiąc usuwanie odprysków ze szkła :) Temat naprawdę interesujący ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!

 

Co do osuszania, to mnie oświeciło, w końcu wiem jak używać ręczników :P Do tej pory "szurałem" :wallbash:

Swoją drogą, czy jak ktoś nie ma dostępu do kompresora, to jest sens np kupić puszkę ze sprężonym powietrzem? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.