Skocz do zawartości

Filmy Szkoleniowe MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny filmik dużo ciekawych informacji na temat mikrofibr.... co do wykonania zamiast ujecia na prezentera mozna by bylo robic zbliżenia na prezentowane rodzaje scierek....bo w sumie nie wiele widac....i brakło sposobu prania...ale pomysl na odcinki rewelacja i czekam na następny :)pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

BANG!!! Mamy kolejny film szkoleniowy. Wzięliśmy sobie do serca Wasze prośby dotyczące prania tapicerki, więc mamy pranie :) Przyjemnego oglądania... :shock: I jeszcze jedna informacja, nie wrzuciliśmy tydzień temu informacji o 3 odcinku, dotyczącym różnic wśród maszyn polerskich, także macie dzisiaj sporo oglądania :D Link do filmu o praniu:

 

2q30l74.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dobry wieczór :) Kolejny odcinek już dostępny na naszym kanale YouTube. Serdecznie zapraszamy

 

Dzisiaj pojawił się również inny film, związany z trwającą u nas promocją "Tydzień Japoński" :) Film dotyczy japońskiego stylu mycia :-] Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu i włączenia się do dyskusji. Jesteśmy ciekawi co o tym sądzicie

Dyskusja trwa również na naszym FB https://www.facebook.com/pielegnowacauto/

 

mbtxf5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#000033]mx_nowicki[/ref], Cenie sobie Wasze filmiki, są na prawdę pomocne, szczególnie jeśli ktoś jest samoukiem (jak ja) i dobrze posłuchać rad fachowców, by dowiedzieć się co się robi niewłaściwie, lub co się robi poprawnie. Jednakże z jedną rzeczą zgodzić się nie mogę: uważam, że jednak płyny do spryskiwaczy mają wpływ na trwałość niewidzialnych wycieraczek, szczególnie te zimowe. Mam tutaj na myśli biedronkowy Aura producenta Chemipack, ten sam produkt, ale już producenta Organika jest o wiele lepszy i neutralny dla NW. Stosuję budżetowego Rain-X'a od dwóch lat i mam porównanie na różnych autach, z różnymi płynami i stanami wycieraczek.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]CrisAGC[/ref], przyznam szczerze że w ogóle nie biorę pod uwagę używania najtańszych płynów do sprysku bo nigdy ich nie używałem. Od zawsze leję głównie Sonaxa lub 1z. Nie będę tutaj polemizował. Dziękuje za cenną uwagę i jeżeli ktokolwiek ma coś do dodania to jak najbardziej piszcie :good: Nie krępować się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]C0rvette[/ref], szczerze mówiąc nie używałem magicznych od ADBL. Magiczne które mamy w sprzedaży były kupione kiedyś w jakiejś polskiej hurtowni i używamy tylko tych. Przypuszczam że mogą pochodzić z azji, jak prawdopodobnie większość tych gąbek :) Z ciekawości zamówię te od ADBL i zobaczę jak się nimi pracuje. Być może są trwalsze, nie wiem, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Znowu nie pisaliśmy o ostatnich odcinkach, ale mamy nadzieję że śledzicie już nasz kanał YouTube :) Dla osób które jeszcze na niego nie trafiły, informujemy że dzisiaj pojawił się już 10 odcinek. Temat na czasie, czyli przygotowanie felg

Serdecznie zapraszamy :)

 

2zqv5et.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czekam na więcej takich produkcji naprawdę super to wyszło,wasza praca autko i efekty miażdżą :good:

I mam jedno pytanie bo wszystko wyszło ekstra szyby,lampy,koła ale dlaczego po takiej korekcie lakieru wpadł tylko wosk drogi bo drogi ale tylko wosk a nie powłoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.