Mickul

Carbon Detailing Studio - kilka słów o nas.

Cześć!

Na forum KA się wychowałem i na forum KA zostaję, ale tym razem już jako oficjalny partner.

Miło mi wszystkich uświadomić, że po kilku latach oszczędzania i prawie trzymiesięcznej walce z remontem hali wszystko się udało i od 1 sierpnia istnieję już oficjalnie jako Carbon Detailing Studio z siedzibą w Zabrzu.

Ze względu na dwie oddzielne hale - jedna robocza, druga robocza i "wystawowa" podjąłem decyzję o możliwości wynajęcia sobie stanowiska na hali roboczej z dostępem do prądu, ciepłej wody, oświetlenia i kratki ściekowej dla ludzi chcących podłubać przy swoim samochodzie. Oferta dotyczy stanowiska ze swoimi kosmetykami lub z moimi kosmetykami.

Ponadto jak każde studio - odświeżenia lakierów, dwuetapowe korekty, wieloetapowe korekty, pranie tapicerki, czyszczenie skór, impregnacja tkanin, powłoki (póki co DodoJuice, UNC-R i Crystal Serum Light - nie jestem zrzeszony z żadną marką i póki co nie chcę), woskowanie i wiele innych.

Można umawiać się u mnie na spoty, można grillować, pić trunki niskoprocentowe itp itd, jestem bardzo otwartym człowiekiem. ;) Teren strzeżony, za szlabanem, monitorowany, ze stróżem, cichy i spokojny. Nikt tam nigdy nie powinien nikomu przeszkadzać.

24jpg_ahxenqn.jpg

22jpg_ahxenqh.jpg

Zabrze, Makoszowska 24B (wjazd od ulicy Beskidzkiej). Trudno trafić, bo znaki dopiero sie produkują.

Telefon: 733-600-153

Facebook: Carbon Detailing Studio, Facebook.com/cdszabrze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powodzenia ! :good:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł z wynajęciem stanowiska uważam za strzał w dziesiątkę. :good:

Tego w Łodzi brakuje.

Powodzenia!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serdecznie gratuluję własnego biznesu oby się kręciło jak najlepiej! :good:

Ten grill to bardzo dobra propozycja, trzeba to jakoś umówić na naszym Śląskim dziale!

Podaj jeszcze adres firmy, bo ciężko będzie trafić :D Zabrze wcale takie małe nie jest ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gratulacje :good: Z tym spotem fajny pomysł na zjednoczenie ślaskich detailerów :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gratuluje :acute:

I z całego serca życzę powodzenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba literówkę masz w nazwie ulicy :) zabrakło "O" :P

Powodzenia życzę napewno wpadnę na jakieś porady i jakaś usługę :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super pomysł. Wytrwałości w dążeniu do celów życzę!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gratuluje kolego, zycze powodzenia w prowadzeniu studia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie również bardzo cieszy możliwość najmu stanowiska do mycia, zapewne srogą zimą będę tym zainteresowany. :) Ale jeżeli Twoje studio rzeczywiście będzie takim żywym miejscem na detailingowej mapie Górnego Śląska, to zapewne będę się w nim pojawiać nie tylko po to. :D Gratuluję przebrnięcia przez remont i życzę wszystkiego dobrego!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, że do Zabrza tak daleko. Trzymam kciuki! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
662950 podjąłem decyzję o możliwości wynajęcia sobie stanowiska na hali roboczej z dostępem do prądu, ciepłej wody, oświetlenia i kratki ściekowej dla ludzi chcących podłubać przy swoim samochodzie. Oferta dotyczy stanowiska ze swoimi kosmetykami

hej, jak cenowo wygląda możliwość umycia sobie samochodu własnymi kosmetykami u Ciebie ? Do Ciebie mam 40 km..ale przy tych mrozach super opcja..może być na priv odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta