Skocz do zawartości

Citroen C2 VTS - BLACK ONYX


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

[ref]Qlimaxss[/ref], Jak to w używanym samochodzie zawsze znajdzie się coś co można wyczyścić, wypolerować, zabezpieczyć, odnowić, wymienić :mrgreen:

 

Co do butelek i atomizerów to jakiś czas temu wszystko czego najczęściej używam (APC, cleaner do opon, zasada do felg, osuszczacz itd.) przelałem do jednakowych opakowań. Jest schludnie i zawsze są gotowe do użycia. Atomizery te białe to takie: http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... -28mm.html , butelka coś w tym stylu tej: http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... 947ml.html

 

Moje butelki jednak są delikatnie inne, mają inaczej poprowadzoną szyjkę i wybitą na boku miarkę do rozcieńczania. Nie brałem ich przez sklep tylko osobiście, napisz do chłopaków możliwe, że jeszcze mają takie jak moje tylko nie są wystawione na sklepie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czasu mam bardzo mało. Na wiosnę może coś dorzucę, letni zestaw kół mam w częściach. Przez zimę mam nadzieję, że uda się ogarnać temat ich renowacji a potem zabezpieczenie itd. Jak tylko coś większego będę działał to wrzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 30.12.2017 o 16:52, Franek napisał:

Chodzą słuchy, że VTSa ma zastąpić 5cio drzwiowy wariat w DSG :blink:

Podłe plotki, francuski hot hatch zawsze w sercu :mrgreen:

 

Coś tam odświeżam. Z dwie strony temu odświeżałem koła, jednak to nie do końca było to czego bym oczekiwał. Ich stan nie był tragiczny, ale używane felgi rzadko kiedy będą "idealne". Po przebojach z zimówkami w Koczargach nie ryzykowałem, wybór padł na zakład znany Warszawskim "mieszaczom" z nową siedzibą na aleji Krakowskiej. Dzisiaj po 5 dniach odebrałem:

20180307_092405.jpg

Wyszły naprawdę przyjemnie, zachowując swój fabryczny wygląd.  Z zabezpieczenia postaram się skleić jakąś relację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Felgi uzbrojone w nowe opony już od jakiegoś czasu jeżdżą na samochodzie. Korzystając z wolnego dnia, i nowego "porządku" na podwórku udało się ogarnąć i zrobić kilka zdjęć ;) Mimo, że dekielki nie były lakierowane, wydaje mi się że udało się ładnie dobrać kolor. 

 

DSC04662.jpg


DSC04668.jpg


DSC04671.jpg


DSC04672.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.05.2018 o 11:21, clavikord napisał:

Widziałem tą czarnule parę razy na mieście. Rewelacyjnie wygląda. :) Jednak urok detailingu widać właśnie na takich "pospolitych" (bez urazy oczywiście) samochodach. 

Dzięki :) C2ka swojego pospolitego charakteru nie może się wyprzeć, zrobili jej ponad pół miliona.

VTSów nie widuje się jednak często,  kilka detali od razu podpowiada, że pod maską małego Citroen nie pracuje 50 kucyków a głównym przeznaczeniem nie był transport zakupów z supermarketu :mrgreen:

Kolega zdaje się, mnie dziś przyłapał i pozdrawiał przy wodopoju (Lotos Jawczyce), akurat od MXów wracałem ;) Było na chwilkę stanąć, piątkę byśmy zbili :)

EDIT:

Dopiero PW zobaczyłem, również pozdrawiam :)

 

@marco80 Tak, Rain Sporty 3ki XL kupiłem. Pierwotnie był plan na PS3, ale i tak większym "ograniczeniem" jest tu kierowca niż gumy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.