Skocz do zawartości

ExceDe Encapsulator Cleaner


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
[mention=10158]menior[/mention] Jak tam działałeś tą szczotką na wkrętarkę ??? 
Wprawdzie innym produktem do prania ale działałem tą szczotką na zestawie kanap w domu. Rewelacyjna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie jaką macie? Miękką, czy twardą? Stoje przed zakupem i nie wiem jaką kupić . Ogólnie chodzi o pranie podłogi w samochodzie, wiec chyba twarda będzie najlepsza
Mam twardą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ExceDe Enacapsulator Cleaner 1:10 z ciepłą wodą i "maszynowo". 

To naprawdę działa. 

Zdjęcia przed i po. Jeszcze przed finalny odkurzaniem na sucho, jak tapicerka wyschnie. 

Troszkę słabo się pieniło maszynowo, ale gdzie robiłem małe zakamarki ręcznie, tam piana się pojawiała. Mimo wszystko efekty widać gołym okiem.  

SNC10109.jpg

IMG_20180316_224316.jpg

IMG_20180316_214137.jpg

Jestem w szoku:shock: to naprawdę działa :good:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888

Efekt naprawę baja, jednak do podłogi kupiłeś twarda? Co tam za wkrętarke masz? Przymierzam się do ogarnięcia jakiejś dobrej a w miarę taniej, bo nie ma co się oszukiwać, George dobra rzecz, ale trzeba mieć te 1200 tu miałbym sprzęt za myślę 300zl. Co Ty na to? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karbo wkretarka ojca firmy Vander. Powiem ci ze pozniej zmienilem na wieratrke, bo lepsze obroty i jakos lepiej szło,więc tylko chwilę popracowalem na wkretarce. A do podłóg wybrałem  twarda. Spisała się wyśmienicie. Polecam taki zestaw:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W środę wyprałem w końcu podsufitkę bo tak leżał od zimy i czekał na użycie i również jestem bardzo zadowolony z efektu. Myślałem ,że ta metoda bindowania na fibrę to nic nie da ale efekt wyszedł b.dobry a fibra po skończeniu pracy była prawie czarna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to efekty mojej pracy. Nie pytajcie co się stało z fotelami. Poprostu sytuacja była taka a nie inna i ładowaliśmy się do fury upaprani prosto z budowy 😄

 

FOTEL KIEROWCY

9173d10ab2e73487med.jpg

FOTEL PASAŻERA

0623f553d2dc88e7med.jpg

 

 

FOTELE PO MYCIU

1902dbc77fdcb264med.jpg

8968bde832a7b95amed.jpg

 

KANAPA

1be31d7401c82314med.jpg

 

 

 

 

Czy jestem zadowolony ze środka? Zdecydowanie tak.

Czy dało się zrobić to lepiej? Zdecydowanie tak. Osoba z doświadczeniem, lepszym sprzętem, lepszymi materiałami i techniką wyciągnie z tego środka jeszcze więcej skuteczności. 

Na pierwszą turę poznawałem ten środek i technikę mycia tapicerki. Teraz mniej więcej już wiem czego trzeba i co zmienić, więc zrobiłbym robotę lepiej ale na to przyjdzie jeszcze czas.

 

Póki co teraz czas na podsufitkę. 

 

 

Środek polecam bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Odkurzyłem

- Szczotką wymiotłem ile się dało z tapicerki

- Zagrzałem demineralizowaną wodę gdzieś do 60 stopni i zrobiłem delikatnie większe stężenie niż zaleca producent 

- Psikałem środkiem na fotel i szybko rozcierałem szczotką do tapicerki materiałowej aż pokryło się to szczelną warstwą piany

- Po schnięciu odkurzyłem i szczotką wymiotłem jeszcze raz fotele

 

 

 

Psikacz który miałem jakoś wybitnie nie chciał robić piany, przez co musiałem psikać dużo razy w jedno miejsce aby zrobiła się górka piany i ją rozciągnąć po fragmencie. 

Pomogło minimalnie zwilżenie tapicerki i bardzo szybkie spryskanie fragmentu a potem roztarcie tego.  Materiał bardzo szybko wchłaniał środek, trzeba było go dosłownie zalać preparatem aby uzyskać pianę na fragmencie.  Mimo, że lałem na bogato to i tak tapicerka nie była przemoczona i wyschła bardzo szybko. 

 

Ktoś ze sprzętem i doświadczeniem zrobi z tego preparatu super użytek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak wyglądał  ulubiony fotel do posiłków mojego 5 letniego syna 😱 przed i po użyciu ExceDe Encapsulator Cleaner. Efekt zadowalajacy jednak siedzisko było tak brudne że inteligentne kapsułki by sobie nie poradzily i w ruch poszla jakas marketowa "fibra" do zbierania brudu. Na dniach będę czyścił reszte kompletu to postaram sie zrobić jakąś relację. Tym razem do odciagania brudu użyje karchera wd3

IMG_20180712_124759.jpg

IMG_20180712_125245.jpg

IMG_20180712_125431.jpg

IMG_20180713_101808.jpg

IMG_20180713_101910.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odkopię temat złotą łopatą. Musieliśmy ostatnio na szybko zrobić 2 fotele i podsufitkę. Od lata 2018 używam ExceDe Encapsulator Cleaner. Teraz zrobiłem podejście ADBL Bonnetem. Niestety nie podołał. Musiałem zrobić ED EC. Jednak EC jest nie do pobicia. Nie wiem czy są inne środki na rynku w tej chwili bo tego nie śledzę, ale EC jest rewelacja. A ADBL mnie zawiódł na całej linii. Może do odświeżania jest ok ale jak coś więcej "syfu" to u mnie straszna lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.