Skocz do zawartości

ADBL Tire Dressing + ADBL One Shot Tire Pad


Marcinesku

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcami. Kazdy kto bawi się w autodetailing powinnien spróbować ADBL Tire Dressing. Generalnie zawsze korzystałem z briliance'a bo był polecany od początku mojej przygody, robił robotę + był tani. Ciągłe bawienie się z pędzelkiem i małym słoiczkiem albo rozpylanie tego rozpuszczalnikowego zapachu na pad czy oponę doprowadzało mnie do szału. Tutaj zapach to bajka, nie mam pojęcia jak im się to udało i choć nie lubię słodkich zapachów to naprawdę uzależnia 😄 Opony umyte Excede Rubber Cleaner + banalna aplikacja = mega zadowolnie 🙂 Dzięki ADBL 😎 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś aplikowałem ten dressing na letnie opony, które przygotowuje do sezonu letniego i aplikacja niestety ale jest bardzo wymagająca w porównaniu do ADBL Black Water, którego uwielbiam na szybkie akcje, uważam go za takiego QD do opon. Szybka aplikacja i możliwość aplikacji na mokre opony, a efekty super. 😉  Dressing od FW również o wiele łatwiej i dokładniej się nakłada od TD, ale za to TD miażdży trwałością. Muszę kupić jeszcze dla porównania SG B2B Polymer i porównać z tymi dwoma. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, rudi0018 napisał:

Muszę kupić jeszcze dla porównania SG B2B Polymer i porównać z tymi dwoma. 😉 

Aplikacja trochę przyjemniejsza niż ADBL TD ale nie jest to na pewno produkt którym szybko oblecisz opony. Trwałości bezpośrednio nie porównywałem. Na oponach smarta siedzi mi z 2 tyg ale tym autem jeżdżę tylko wokół komina.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, rudi0018 napisał:

 Muszę kupić jeszcze dla porównania SG B2B Polymer i porównać z tymi dwoma. 😉 

Polecam porównać i przekonać się . Oba dressingi warte uwagi , TD mocarz i mistrz wytrzymałośći ale B2B polymer się lepiej aplikuje i na moich oponach wypadał troszkę słabiej 😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@ADBL Wróciłem do tego dressingu ponownie  😉 Wrzuciłem  na powiedzmy dosyć ok przygotowane oponki 😜. I tak w zasadzie no to mega dojechałem prawie 2 tysie  kilka deszczy , I płukałem 10 razy na bezdotyku . A on wciąż wygląda kozacko . prawa strona ciut słabiej ale zobaczcie strone lewa 😉 .Według mnie nie jeden dresing konkurencji wyglądał gorzej po tygodniu 😉. Ale w planach jak następnym razem  będę ogarniał furmankę to porównam z innymi kozakami 😉 

IMG-20200605-051502-1.jpg

IMG-20200605-051509.jpg

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat Ja wróciłem po czasie 😁😉. Miałem dłuższy romans z @Funky Witch. Który też bardzo lubię i ostatnio używam zamienię. Poprostu Ciasteczka wpadły pod rękę jak ogaraniałem auto dzień przed korektą. 😉. A Funky zostało w domu stąd wybór Adbl. Ale nie żałuję 😉. Teraz siedzi na oponkach Aenso.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.