Jump to content

Coś do mycia opon

Recommended Posts

@Maryś2016  

Możesz przeczytać i zobaczyć zdjęcia jako dowód. RRC i ADBL nie miałem, przy okazji zakupię i porównam, ale Tire Cleaner od Carlaba jest naprawdę spoko. Pozdro!

• Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień dobry, nie mamy w zwyczaju uczestniczyć w dyskusjach na forum - czasem jednak jesteśmy zmuszeni interweniować. Na początek dziękujemy, że zdecydował się Pan na zakup naszego produktu Tire &

Ja myję opony zwykłym płynem do mycia naczyń. Efekt jest ten sam, co bym przepłacał za specjalistyczne kosmetyki 

Teraz, paki112 napisał:

@Maryś2016  

Możesz przeczytać i zobaczyć zdjęcia jako dowód. RRC i ADBL nie miałem, przy okazji zakupię i porównam, ale Tire Cleaner od Carlaba jest naprawdę spoko. Pozdro!

Widziałem czytalem.nie o to tu strikto chodzi.Poza tym sprawdzę jak dojdzie paczka za tydzień to i porównam.Pozdro

Zamawiałem produkty od CarLab w czwartek 3 czerwca wieczorem, czas dostawy miałem coś ok. tygodnia ale nie śpieszyło mi się. Dzisiaj byłem w szoku jak dostałem powiadomienie, że paczka od CarLab czeka na mnie w paczkomacie. Mimo długiego weekendu zamówienie wysłane natychmiastowo. Dwa razy zamawiałem i dwa razy paczka była wcześniej niż deklarowali. Może mają dużo zamówień i zabezpieczają się, żeby później ktoś nie zarzucił im, że paczka nie doszła w określonym terminie. 

Co do samego produktu do mycia opon to zamówiłem tester i jak tylko trafi się dobry kandydat do testu to porównam z Excede. W pierwszym zamówieniu wziąłem oba szampony i hydro wosk, jak dla mnie w tej cenie to bardzo dobre produkty. 

W dniu 5.06.2021 o 20:11, Maryś2016 napisał:

Może jakiś test obrazkowy albo video q nie tylko reklama,bo to nie pierwszy raz,nie chce być nie grzeczny ale tak to wygląda.Znam inne specyfiki a kolega jako weteran mógłby porównać  nie tylko z takim słabeuszem jak dla mnie czyli excede,może choćby RRC dla niektorych jest mocarzem albo choćby Shiny czy Adbl,poza tym zaraz się okaże że to taka sama firma jak RRC i też mają niebezpieczne środki,jakoś mało tych testów osób którzy dużo chwała a zero testów,czyżby napędzenie rynku???

Dzień dobry, nie mamy w zwyczaju uczestniczyć w dyskusjach na forum - czasem jednak jesteśmy zmuszeni interweniować.

Na początek dziękujemy, że zdecydował się Pan na zakup naszego produktu Tire & Rubber Cleaner - bardzo liczymy na test i relację foto/video. Z pokorą przyjmujemy uwagi i konstruktywną krytykę - dzięki temu nasze produkty są dobre i mogą być tylko lepsze. Niezwykle sobie cenimy wkład wszystkich osób, które zechciały poświęcić swój czas i wykonywały testy naszych produktów. Możemy Pana zapewnić, że nikt nie jest w żaden sposób przez nas "opłacany" i to z banalnego powodu - żeby rozwijać się we właściwym kierunku potrzebujemy konstruktywnej krytyki i uwag (jak już wcześniej wspomnieliśmy), a nie pochlebstw i poklepywania po ramieniu. Kolega @Strus - może Pan wierzyć lub nie, jest jedną z bardziej krytycznych osób, które używają i testują produkty CARLAB. Ale to dzięki uwagom @Strus powstał nasz APC HD, a kilka innych produktów bylo poprawionych. 

Dlatego też zachęcamy również Pana do większej otwartości 🙂 proproszę testować, krytykować - zawsze coś mądrego można wynieść (lub wnieść).

Co zaś tyczy Allegro - nie bez powodu mamy tytuł Supersprzedawcy i 100% pozytywnych opinii. Jednym z warunków utrzymywania tytułu jest termin realizacji wysyłek. Od początku pandemi - czyli od ponad roku Allegro wprowadziło kilkudniowe marginesy dla terminów realizacji zamówień - stąd informacja w Pańskim zamówieniu o terminie dostawy na 11.06. Pańskie zamówienie z weekendu - jak również wszystkie pozostałe zamówienia z weekendu dziś zostały wysłane. Niestety w tym względzie nie został Pan potraktowany w jakiś szczególny sposób, a przesyłka będzie jutro czekała na Pana w paczkomacie. Oczywiście zdarzają nam się czasem opóźnienia - trudno ich uniknąć przy dużej liczbie zamówień, ale każdy Klient jest poinformowany o powodach opóźnienia. Czasem - proszę wierzyć, krótka, szczera rozmowa działa cuda. Odkrywamy bowiem, że po drugiej stronie - ukryci za nickami, wszelakimi hasztagami, zawsze są ludzie. 

Mamy nadzieję, iż nasze wyjaśnienia zakończą zbędne spekulacje i insynuacje.

Czekamy na relację z testu!

CARLAB 🙂

• Lubię to 8
  • Okay 1