Skocz do zawartości

ADBL Round Detailing Brush


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jestem po użyciu tego mniejszego narazie na :good:

Uzywalem do nakladania Mamby na opony i na dywaniki;). Fajne jest to ze mimo mocnego nacisku nie gubi włosa . Przez to ze jak nałoży sie dressing nie trzeba wyciągać włosia z tlustej opony co jest bardzo wkurzajace przy tych tanich pędzelkach. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Mam kupione aktualnie dwa pędzelki - największy i najmniejszy. 

Dzisiaj używałem go aby umyć z pomocą APC PRO od ADBL szafki kuchenne :D od góry bo jak wiadomo tam się zawsze niezły syf zbiera. Okazało się, że APC w stężeniu ok 1:24 całkiem nieźle daje sobie radę.

Ale używałem pędzelka małego, żeby tym APC trochę pomaziać (pieni się akurat dość mało) i w sumie wypadło mi już z niego przynajmniej 10 włosów, również podczas mycia po pracy pod bieżącą wodą. W tym tempie to jak zacznę czyścić samochód to szybko będzie po pędzlu.

Miał ktoś też tak czy akurat mi się taki trafił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
30 minut temu, rygryss napisał:

.... i pękają, twarde, a najbardziej mnie irytuje rękojeść z której wylewa się woda jak zamoczysz pędzel. 

Heheh wiec nie tylko mnie to drazni :P ze jak zamoczysz pedzel to otworem wlewa sie woda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, wobbjack napisał:

Jeśli ktoś chciałby wiedzieć czy mogę polecić te pędzelki to to jest moja odpowiedź emoji52.png Już drugi to samo.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Moje skończyły identycznie.
Zobaczymy jak Work Stuff wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wobbjack napisał:
Jeśli ktoś chciałby wiedzieć czy mogę polecić te pędzelki to to jest moja odpowiedź Już drugi to samo.MOD:

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

MOD: NIE CYTUJEMY ZDJĘĆ.

Jak to się stało ? Ja mam kilkanaście pędzli i żaden tak nie wygląda i mają za sobą już kilkaset godzin pracy i nada wyglądają jak nowe

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=13148]zwirek[/mention] to raczej mają za mało tych godzin przepracowanych , moje też już wielkości są do połowy popękane a mają około półtora roku.
No ale pędzle które zrobiły półtora roku to wypada wymienić zwlasza że kosztują grosze... :) faktycznie moje aż tyle nie mają

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.