Skocz do zawartości

Niezniszczalna powłoka Line-X


venomGD

Rekomendowane odpowiedzi

Były już nowości na rynku typu neverwet , lakiery samoregenerujące się , a teraz przyszedł czas na niezniszczalną masę PUR, którą można nałożyć dosłownie na wszystko, począwszy od arbuza kończąc na samochodach, czołgach, czy nawet na ścianach pentagonu.

Znalazłem że jest nawet przedstawiciel na kraj kwitnącej cebuli :

http://line-x.center/

ale oferują chyba tylko usługi a nie sam produkt. A co do efektu to zobaczcie sami, pomijam już aspekt estetyczny bo wygląda jak masa asfaltowa z kruszywem :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=JdqTtwY6qCw

 

Ciekawe czy się przyjmie, czy będzie tak samo kolejnym wynalazkiem jak neverwet czy selfhealing coat, które trafią tylko na półki z pomysłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Line-X na rynku polskim jest juz od ponad 10 lat - żadna nowość. Pierwsze "full wrap" Vito jeździło juz w tedy po mojej mieścinie w Będzinie.

Tata szwagierki w "Partner" Sosnowiec malował (nie wiem czy jeszcze) im paki Sprinterów.

 

Chyba zmienił im sie dyrektor marketingu w USA bo od 3 miesięcy bombardują wszędzie filmikami promocyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem z bliska Cherokee całego pokrytego tą powłoką, według mnie wyglądał średnio, nawet jak na terenówkę ;-) Głownie dlatego, że technika nakładania praktycznie uniemożliwia idealnie równe położenie warstwy.

Miałem przyjemność raz wykorzystać Line-X, więc można zakładać że wiem o czym mówię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, bardziej niż skórka, choć jeśli ich dobrze zrozumiałem, to grubość "skórki", zależy w pewnym stopniu od ustawień przy nakładaniu.

Pisząc o równej warstwie miałem na myśli to, że patrząc pod większym kątem na nadwozie, przysiągłbym że widzę jak linia się załamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.