Skocz do zawartości

KECAV - rozpoczęcie produkcji


kecav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Master
Godzinę temu, ghost napisał:

domyślam się już dlaczego 😋

Dobre :-D

Ale tak na poważnie to znam takie sklepy, które potrafią utrzymać stan, jak i takie, którym rytm ich zamówień nie całkiem odpowiada zapotrzebowaniu ze strony klientów.

Ze swojej strony staram się mieć 'stan' na bieżąco, chociaż jak widać choćby na filmie, nie jestem w stanie konkurować z tuzami rynku produkującymi w tzw. tonach 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Master

Manufaktura wciąż działa, mimo, że jak to manufaktura, bardzo powoli :-D. Za to miejmy nadzieję, że chociaż dokładnie 😀

Powoli nadchodzi czas na kolejne produkty i dzisiaj rozlewam pierwsze próbne partie specyfików. Drukarnia, jak zwykle trochę zawaliła i etykiety zamiast w piątek, będą dopiero w poniedziałek, ale trudno, swoje trzeba robić.

głupia zabawa oczywiście też musi być 😜:

b3.jpg.1af96114cbee61268920a83c7bdf8015.jpg

  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
10 minut temu, Fredi88 napisał:

Wosk do lakieru czy może wnętrze/skóra?

Jakby nie patrzyć to w sumie w coś trafiłeś :-D

Zdradzić jeszcze nie mogę, ale to już będzie na dniach. Będą to dwa produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
8 godzin temu, aeropro napisał:

tak jak rozmawialiśmy to już wiem co 🙂

No to cicho-sza 😀

A tak na poważnie, to oczywiście nie jest to jakaś wielka tajemnica. Ale najpierw muszę mieć etykiety, aby godnie zaprezentować produkty:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Master

No... nareszcie mogę pokazać swoje nowe "dzidziusie" :-D

revi_insta1.jpg.ccdb1bd8581340ef3a3816a433ae5942.jpg

 

Oba produkty, są niejako dopełnieniem mojej oferty związanej ze środkami do skór. Teraz, poza cleanerami, w ofercie pojawia się REVIBALM, będący odżywką, oraz REVIWAX - czyli woskowe zabezpieczenie z elementami odżywki. 

Oba produkty zostały wyposażone w eliksir młodości, czyli witaminę E, oraz dodatkowo w kolagen i elastynę.

  • Lubię to 4
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
29 minut temu, Fredi88 napisał:

Żonę można też nasmarować? 😄

No oczywiście :good:Tylko nie mów jej, że jest już taka wiekowa :-D

p.s.

oczywiście pozdrowienia dla żony 😀👍 i myślę, że Twoja żona nie potrzebuje jeszcze takich specyfików 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... nareszcie mogę pokazać swoje nowe "dzidziusie" 

 

Oba produkty, są niejako dopełnieniem mojej oferty związanej ze środkami do skór. Teraz, poza cleanerami, w ofercie pojawia się REVIBALM, będący odżywką, oraz REVIWAX - czyli woskowe zabezpieczenie z elementami odżywki. 

Oba produkty zostały wyposażone w eliksir młodości, czyli witaminę E, oraz dodatkowo w kolagen i elastynę.

A jak z zapachami?

Nadają sie do każdej skory?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
2 godziny temu, Birkhof napisał:

A jak z zapachami?

Nadają sie do każdej skory?

Zapachy trzeba sprawdzić samemu, bo wiesz ...:-D

Ale są one bardzo, ale to bardzo delikatne. Wręcz słabo wyczuwalne. Chciałem uchronić nosy użytkowników, kierowców i pasażerów przed niechcianym zapachem a w szczególności przed alergenami.

Do każdej niestety nie. Skóry gładkie licowe. Bez nubuku, weluru itp.

7 minut temu, Gardor napisał:

skórzane buty również można tym smarować 😄

Tak można, ale raczej nie będzie się to w większości podobać, bo wykończenie daje matowe - mocno matowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
28 minut temu, Tomas22 napisał:

Kiedy do kupienia i za jaką ilość PLNow ? 😁

Jeśli zakup teraz, to tylko u mnie. Jak wiesz, sklepy mają 'swoją zwłokę" 😜

PLN'y:

REVIBALM 50 ml  za 36 a 100 ml za 59 zeta

REVIWAX 50 ml za 39 a 100 ml  za 66 zeta 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

@david2888 Mam ipe 70% do tego celu, a i ostatnio zakupiłem płyn z Orlenu.Jednak juz mam tak wyjałowioną skore ze pomimo smarowania wszelakimi maściami dalej jest sucha i pęka,nawet po umyciu mydlem z wodą.Więc tak sobie pomysłem ze skoro kosmetyki od @kecav są w pełni bezpieczne dla skór to chyba nic mi się nie stanie 😃 a i trafiłem w 10.Skóra odżyła i przestała pięć i szczypać. Głównie problem występuje na kostkach, gdzie skora wyglądała jak pustynia.

 

PS:Czy planowany jest produkt ala revibalm tylko w formie mleczka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
14 godzin temu, ErykGarage napisał:

czy Revibalm mogę stosować tez na spękaną i wysuszoną skórę dłoni ?

Hmm... powiem tak. Revibalm jest bezpieczny i zawiera jedynie tzw. kosmetyczne składniki. osobiście śmiem twierdzić, że zawiera on dużo bardziej bezpieczne składniki niż wiele różnych kremów i preparatów kosmetycznych na rynku. Ale... no właśnie, zawsze jest jakieś ale. Nie mogę tego oficjalnie polecić do skóry ludzkiej i stosowania jako typowego kosmetyku do ciała. Aby to zrobić musiał bym uzyskać odpowiednie zezwolenia i przejść przez zupełnie inne procedury. Jednym słowem, nie mogę odpowiadać za takie przeznaczenie.

Z drugiej strony, dopuszczam aplikację Revibalm na skórę np. tapicerki przy pomocy dłoni, czyli podobnie jak np. aplikacja wosków SV :-D. Oczywiście zawsze jest to na odpowiedzialność użytkownika 😜

13 godzin temu, ErykGarage napisał:

PS:Czy planowany jest produkt ala revibalm tylko w formie mleczka ?

Warte rozważenia. Zobaczymy.😀

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.