Skocz do zawartości

Carchem ChemCoat HydroCoat - długodystansowo


Dawid_Bojarski

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety kolejny tydzień deszczowej, błotnej j ciężkiej jazdy zapchal powłokę lub ona spłynęła.... W najbliższym czasie spróbuję nałożyć ją na nowo... Umarła przy 523189... Adbl shampoo, carchem tar&glue, Iron i inne rzeczy nie dały rady odetkac... Na ten moment nałożony QD od Cg i zobaczymy kiedy będzie chwila przygotować to na nowo

 

 

Tadziu, podjadę do autoshine i przygotuję następny test tym waszym cleanerem z serii chemcoat, może tu gdzieś był błąd... Auto domywa się super ale kropelki już nie wróciły...

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postow wyzej Tadek napisal , zreszta co potwierdzam iz nano nie kropelkuje lecz woda splywa z lakieru do prawie sucha. Kropelki i tak trzeba z auta sciagnac (zdmuchnac lub wytrzec) , a tak mamy to z glowy ;)

 

Mam na aucie , a wlasciwie samej masce polozony nano (bez wspomagania qd) i po myciu woda sama splywa. Co prawda nie tak spektakularnie i szybko jak na poczatku , no ale co za roznica czy robi to w 15, czy 150 sekund ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ja mam akurat maske pozioma i w sumie po myciu krople nie splywaja a nawet podczas jazdy ciezko dopiero przy 80 km

kolego piszesz o nano sealant który nie kropelkuje więc i nie ma widowiskowego odpychania podczas jazdy, nie mniej jednak temat dotyczy hydrocoat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiem wiem tylko pisz ze testuje na aucie bo mam polozony nano selenat aby bylo porownanie dzis bylem na myjce i piana aktywna o neutralnym ph zmylo ladnie brud

 

Dodane po 27 sekundach:

Ok wiem wiem tylko pisz ze testuje na aucie bo mam polozony nano selenat aby bylo porownanie dzis bylem na myjce i piana aktywna o neutralnym ph zmylo ladnie brud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.