Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Rekomendowane odpowiedzi

chętnie bym przygarnął trochę od jednego z Was :-) 

Dnia 19.08.2017 o 17:12, pawcio_90 napisał:

Ja mam, ale dopiero po 27 sierpnia mogę go mieć w Olsztynie bo leży w garażu u rodziców.

jak byś mógł to chętnie. 

Dnia 19.08.2017 o 20:07, paperson napisał:

Mam. Jeśli będę w poniedziałek w Ol, to mogę Ci podrzucić

rychło w czas doczytałem... domyslam się, że za późno. Planujesz być też w innym terminie w okolicy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj leciałem Szczytno - Olsztyn. Masakra.

Ze Szczytna na Olsztyn - jeden w rowie, za jakiś czas drugi wbity w drzewie, potem jakiś zator kilkuminutowy, chyba kogoś obróciło

Za godzinkę wracam z Olsztyna - koło Klewek zablokowana trasa, wypadek.  Gruby objazd i potem zaraz za Pasymiem kolejny wypadek i zablokowana trasa. Kolejny gruby objazd...

Trochę deszczu popadało i w przeciągu dwóch godzinek 4 wypadki na jednej trasie ... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cz ktoś z Was poleci dobry warsztat w OL lub okolicy serwisujący podręcznikowo klimy? Mam dość ustawiania urządzenia na najsłabszy tryb przez dwadzieścia minut :thumbdown: Szkoda mojego czasu  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mogę polecić Klinika Koła 'Vianor' na Jagiellończyka 😊 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siema! Widzę, że dobrze trafiłem tylko czy jeszcze coś działacie? Jestem z Olsztyna, jest dużo chęci, trochę produktów i brak miejsca gdzie dbać o furę ;) . Możecie polecić jakąś myjką gdzie nie ganiają za pianę/wiadra? Widziałem, że już ktoś pytał ale nie zauważyłem odpowiedzi. Jestem też mega chętny na wszelakie formy wymiany doświadczeń, chociaż przy tej pogodzie to ciężko o spota "pod chmurką" ;) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta