Skocz do zawartości

Olsztyńskie Spoty


Dario88

Rekomendowane odpowiedzi

chętnie bym przygarnął trochę od jednego z Was :-) 

 

Dnia 19.08.2017 o 17:12, pawcio_90 napisał:

Ja mam, ale dopiero po 27 sierpnia mogę go mieć w Olsztynie bo leży w garażu u rodziców.

jak byś mógł to chętnie. 

 

Dnia 19.08.2017 o 20:07, paperson napisał:

Mam. Jeśli będę w poniedziałek w Ol, to mogę Ci podrzucić

rychło w czas doczytałem... domyslam się, że za późno. Planujesz być też w innym terminie w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj leciałem Szczytno - Olsztyn. Masakra.

Ze Szczytna na Olsztyn - jeden w rowie, za jakiś czas drugi wbity w drzewie, potem jakiś zator kilkuminutowy, chyba kogoś obróciło

Za godzinkę wracam z Olsztyna - koło Klewek zablokowana trasa, wypadek.  Gruby objazd i potem zaraz za Pasymiem kolejny wypadek i zablokowana trasa. Kolejny gruby objazd...

 

Trochę deszczu popadało i w przeciągu dwóch godzinek 4 wypadki na jednej trasie ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Siema! Widzę, że dobrze trafiłem tylko czy jeszcze coś działacie? Jestem z Olsztyna, jest dużo chęci, trochę produktów i brak miejsca gdzie dbać o furę ;) . Możecie polecić jakąś myjką gdzie nie ganiają za pianę/wiadra? Widziałem, że już ktoś pytał ale nie zauważyłem odpowiedzi. Jestem też mega chętny na wszelakie formy wymiany doświadczeń, chociaż przy tej pogodzie to ciężko o spota "pod chmurką" ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę daleko od spotu a zna ktoś może dobrego fachowca do wykończenia mieszkań ? Lokalni fachowcy z Olsztynka są już zajęci (deweloper kończy nowy blok) i szukam kogos w okolicach. Głównie zależy mi na dwóch łazienkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie czy na terenie Olsztyna i okolic istnieje jakiś sklep stacjonarny z chemią? Chodzi o produkty typu Koch Chemie, ADBL, Megs a nie pasty 3M ;). Szukałem i nic nie znalazłem ale może nie istnieje w "internetach". 

Wszystkiego dobrego w nowym roku również, mam nadzieję, że w końcu do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.