Skocz do zawartości

Ford Focus RS mk3 update


kaskra1

Rekomendowane odpowiedzi

Robota jak i sama fura.. Zazdro :kox::good:

 

PS szkoda, że już się kupić nie da.. Jeździłbym jak głupi.. Miałem okazję na prawym i fura naprawdę zacna :kox:;) super konfig, podobno tylko szpery z przodu brakuje, ale tą podobno już można dokupić. ehh :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gary,

No fakt samochód zacny, a ilość dostępnych modyfikacji tez juz jest wporzo.

Nie przeszło mi to jeszcze przez myśl że brakuje mu szpery, może jak pojadę na tor (bo otwierają za dwa tygodnie w łodzi ) to będzie mi jej brakować. Wtedy rozważe zakup

MegAnka też jest super, nie można o tym aucie złego słowa powiedzieć. :good:

 

Dodane po 1 minucie 34 sekundach:

Franek,

Tylko to auto jest stworzone do latania zimą.

To nie pomnik będę dbał ale jeżdżąc codziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.am,

Jakoś umknęło :D

maq,

Produkują tylko ponoć aktualnie 14 miesięcy oczekiwania w wielkiej Brytanii, a w Polsce wszyscy mówią zeby próbować za rok. :kox:

 

Dodane po 1 minucie 1 sekundzie:

CarDetail,

No z tego co wiem w łodzi jedyna niebieska, wiec jest szansa że ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stock na 2016 wyprzedany. Początkowo było tylko 78 egzemplarzy na Polskę sprzedawanych jedynie przez dealerów Forda mających tzw. Ford store (kilka salonów w PL). W zeszłym miesiącu został zwiększony przydział - o 20 albo 30 szt. Łącznie na 2016 jest około 100 egz. Te z zamówień z zeszłego miesiąca będą w Polsce na przełonie 2016/2017. Ja z Kacprem zamawialiśmy pod koniec stycznia 2016, odebraliśmy na początku czerwca - na dużym farcie bo reszta egzemplarzy, które były zamawiane z naszę pulą nie wiadomo kiedy będą w PL. Na 2017 przydział będzie pewnie taki sam - jezeli wogóle bedzie. No i pewnie 2017/2018 wersja limitowana i koniec produkcji. Tak to wygląda z nowym RS-em w telegraficznym skrócie. Na motoallegro są wystawione jakieś sztuki do kupienia ale ludzie przycinają na nich po kilkadziesiąt tys PLN. W zasadzie to żałuję, że nie zamówiłem dodatkowo oprócz swojej 1-2 sztuk i nie posprzedawałem zamówień z grubą przycinką :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, Justyno, Franiasie, ja wiem, że Fordy lubią dawać się rudej (Transit dach w pierwszym roku zeżarty prawie cały :mrgreen:) , ale nie popadajmy w paranoję. To AŻ i TYLKO Focus, myślę, że i bez jakichkolwiek zabezpieczeń te 5-7 lat spokoju będzie. Nie wyobrażam sobie też kupowania jakiegoś parcha tylko do latania zimą, kiedy to najwięcej chcesz korzystać z mocy, napędu i palić ciapa pod Lidlem jak trochę śniegu się pojawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, Justyno, Franiasie, ja wiem, że Fordy lubią dawać się rudej (Transit dach w pierwszym roku zeżarty prawie cały :mrgreen:) , ale nie popadajmy w paranoję. To AŻ i TYLKO Focus, myślę, że i bez jakichkolwiek zabezpieczeń te 5-7 lat spokoju będzie. Nie wyobrażam sobie też kupowania jakiegoś parcha tylko do latania zimą, kiedy to najwięcej chcesz korzystać z mocy, napędu i palić ciapa pod Lidlem jak trochę śniegu się pojawi ;)

 

Egzakli , chociaż fiesta fabrycznie nie miała nic na progach, focus już ma progi i podłogę zabezpieczoną plus ta wykładzina na całej podłodze przeciw odpryskom(chyba wiedzieli że mogą być rajdy grane)

To auto po lekkim deszczu fajnie odjeżdża tyłem, co będzie zimą pod tesco :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, Justyno, Franiasie, ja wiem, że Fordy lubią dawać się rudej (Transit dach w pierwszym roku zeżarty prawie cały :mrgreen:) , ale nie popadajmy w paranoję. To AŻ i TYLKO Focus, myślę, że i bez jakichkolwiek zabezpieczeń te 5-7 lat spokoju będzie. Nie wyobrażam sobie też kupowania jakiegoś parcha tylko do latania zimą, kiedy to najwięcej chcesz korzystać z mocy, napędu i palić ciapa pod Lidlem jak trochę śniegu się pojawi ;)

 

Spoko luz każdy traktuje auto inaczej i jak chce ;) jak się człowiek nie przywiązuje do auta i go stać na zmiany to sobie je wymienia co 5 lat lub częściej i korzysta z niego ile się da :) Ja osobiście przywiązuje się więc zabezpieczam na tyle na ile mogę i ma wytrzymać ze mną do końca swoich dni, choćby miał i ze. 30 lat. A focus jest świetny choć poprzednik bardziej mi się podobał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się całe życie wydawało, że auto w pierwszej kolejności jest do jeżdżenia, a w drugiej do dbania... Dopiero lektura ostatniej strony tego wątku uświadomiła mi jak bardzo się myliłem. :good:

 

A serio, to ja bym na to spojrzał w taki sposób, że priorytet to jest zabezpieczenie auta przed wpływem szkodliwych warunków, ale nie izolowanie go od nich. To się da w miarę rozsądnie pogodzić, poprawiając fabrykę od spodu i stosując te wszystkie siuwaksy na nadwoziu. Wtedy piana, spłukiwanie, dwa wiaderka, spłukiwanie, osuszanie i jest glanc, a auto jest używane, a więc przydatne i dające radość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.