Skocz do zawartości

ADBL Interior QD


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Miałem już nic nie kupować, skończyło się jak zwykle

:dontknow:

Interior QD w poprzedniej wersji bardzo lubię głównie ze względu na łatwość użycia, usuwanie zabrudzeń, pozostawiane wykończenie zbliżone do fabrycznego. Zapach poprzedniej wersji dało się znieść, ale przy dłuższym użytkowaniu trochę drażnił ;)

 

Podczas użycia nowej wersji zrobiłem kilka zdjęć ;)

 

Przed i po "lift" :mrgreen:

 

DSC04295.jpg

DSC04296.jpg

 

Sam sprawca zamieszania. Interior QD pachnie teraz świeżymi perfumami z nutą słodyczy. Przypomina zapach białej zawieszki od Imao. Zmiana moim zdaniem na duży plus, zapach jest wyczuwalny ale nie drażni tak jak poprzednik :good:

 

DSC04297.jpg

DSC04298.jpg

DSC04299.jpg

DSC04300.jpg

 

Jest nowy atomizer, zmiana zdecydowanie na plus :good:

 

DSC04301.jpg

DSC04302.jpg

 

Do dzieła ...

 

DSC04305.jpg

 

Nowy atomizer jest o wiele lepiej wykonany i moim zdaniem oszczędniej obchodzi się z produktem a przy tym robi bardzo równomierną mgiełkę :good:

 

DSC04306.jpg

 

Przecieram:

 

DSC04307.jpg

DSC04309.jpg

 

No i efekty:

 

DSC04310.jpg

DSC04311.jpg

DSC04312.jpg

DSC04313.jpg

DSC04314.jpg

DSC04315.jpg

DSC04316.jpg

 

Zmiana zapachu według mnie na bardzo duży plus. Szybkość działania, usuwanie zabrudzeń, pozostawiane wykończenie zostały na dotychczasowym, bardzo dobrym poziomie. Produkt kompletny, bez wątpienia polecam nową wersję :good:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pytanie ale czy jeśli kupię qd to czy nie trzeba używać dressingu wow od Adbl? Lub jeśli mam dressing to czy nie potrzeba qd? Qd służy tylko do odświeżenia a dressing do zabezpieczenia tak jak wosk na lakierze?

 

Ps. Jeśli to zły temat to proszę o przeniesienie do krótkie pytanie...

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2017 o 18:33, krd napisał:

Działanie może i ok, ale na mój nos ten zapach perfum to przedobrzony :D

Ej no Krzychoniusz, bo zaraz będzie, że koloryzuje i zapach nic się zmienił :D W porównaniu do poprzedniej wersji zapach jest o wiele łagodniejszy. Z resztą było na spocie jeszcze dwóch niezależnych "wąchaczy" którzy potwierdzili, że nowa wersja pachnie bardzo fajnie ;)

 

 

Po dosłownie kilku dniach używania zauważyłem niepokojącą rzecz związaną z opakowaniem. Butelka świeża, atomizer również z serii poprawionych, rozpyla bardzo dobrze, nie cieknie, ale ... No właśnie, znów coś niedobrego dzieje się z butelką :/



DSC04318.jpgDSC04319.jpgDSC04317.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie żart, atomizer znów zasysa butelkę przynajmniej u mnie. 

Maćku wydaje mi się, że to nie jest kwestia butelki. Moje "stare" IQD ma taką samą butelkę, ale inny atomozer (ten poprawiony wersja 2) i mimo dużego zużycia nie wciąga. Teraz już dodawane są niby poprawione atomizery w wersji 3 i jak widać znów wciagają butelki tak jak te z wersji 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2017 o 08:03, ADBL napisał:

Piotrek, a spróbuj nacisnąć atomizer i przytrzymać w takiej pozycji. odpowietrznik działa przy pełnym wciśnięciu atomka.

Sprawdziłem. Rzeczywiście butelka wraca do pierwotnej pozycji po naciśnięciu atomizera do końca. Ja często jednak nie wciskam do końca, chcąc użyć mniejszej ilości. Po prostu ostatni raz trzeba wcisnąć do końca albo odkręcić butelkę po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No czyli sprawa sie szczesliwie zakonczyla :P mi w sumie tez wciagalo butelke ale nie naglasnialem sprawy poniewaz od razu przelalem sobie do mniejszej butelki a litrowka stoi :) ale fajnie wiedziec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.