Skocz do zawartości

ADBL Interior QD


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Na dłuższą metę :thumbdown: zapach jak wasz dressing opon, damski perfum, badz jakas nutka świeżości (mialem taki odświeżacz powietrza jak znajdę to podam nazwę, ale zapach konkret :acute: , nie mdlił az chcialo sie oddychać:D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś to na czarnej skórze? Szukam QD do szybkiego odświeżania skórzanego wnętrza z naciskiem na mocno matowy efekt. NL na plastikach wygląda ok ale już na skórze robi lekko połysk dlatego pytam o ADBL bo w innym temacie polecono mi go do skóry.

 

EDIT: Ok w tamtym temacie już mam foty i wygląda całkiem nieźle na skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie mam nic do niego jedynie to że raczej używam go jak kobieta autem jeździ bo dla faceta trochę wstyd, ale jest taki inny niż wszystkie dostępne na rynku, btw bardzo fajnym zapachem byłby zapach tak jak u siebie chemical guys ma clay lube jest to zapach pewnych gum bodajże USA :D lub zapach poorboysa spray and wipe do tej pory się zasanawiam dlaczego żaden z producentów nie zrobisz jeszcze takiego zapachu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapach jest według mnie bardzo w porządku, ale może ciut zbyt intensywny. Tak naprawdę to każdy lubi w swoim aucie co innego i jeszcze się taki nie znalazł co by każdemu dogodził ;)

Wszystkie zapachy typu kokos, kawa, ciasteczka, pieczony chleb czy schabowy z kapustą - do wnętrza moim zdaniem zbyt mdłe i duszące.

Jeśli nowa nuta to idealnie pasowałby mi zapach świeżego zielonego jabłuszka albo jeśli ma być nietuzinkowo to...brzoskwini lub czereśni :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś pierwszy raz testowałem IQD i dla mnie zapach też porażka. Jak perfumy mojej babci, o ile zawsze mf po użyciu natural looka lubiłem zostawić w aucie w kieszeni drzwi bo ładnie pachniał o tyle po IQD fibra zaraz poleciała do garażu ;) Ale to jedyny minus tego specyfiku bo poza tym fajnie usuwa lekkie zabrudzenia oraz pozostawia matowe wykończenie nawet na skórzanej tapicerce. Po NL plastiki są matowe ale skóra już się świeciła po IQD jest elegancki mat. Jak dla mnie środki tego typy powinny być bezwonne każdy ma w aucie i tak osobny zapach gdyby nie to produkt byłby idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.