Skocz do zawartości

ADBL Interior QD


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Dla tych co by mieli jeszcze jakieś wątpliwości... Nie daję opisu produktu, bo zrobił to już Piotrek :)

 

Jakiś czas temu udało mi się w końcu zakupić jakieś QD do wnętrza - padło na adbl, bo ma matowe wykończenie. Poniżej parę zdjęć.

 

Dziś typowe dla QD - walka z kurzem, czyli nic specjalnego...

 

Przed:

DSC_2339.jpg

W roli głównej:

DSC_2344.jpg

Psikamy

DSC_2345.jpg

I przecieramy

DSC_2346.jpg

Efekt po:

DSC_2350.jpg

 

Poniżej jeszcze parę zakurzonych miejsc przed i po zastowowaniu QD:

DSC_2347.jpg

DSC_2351.jpg

 

DSC_2338.jpg

DSC_2361.jpg

 

Ale, żeby nie było tak łatwo - plamy niewiadomego pochodzenia, do których nikt nie chce się oczywiście przyznać :o

 

DSC_2342.jpg

DSC_2343.jpg

DSC_2355.jpg

DSC_2358.jpg

DSC_2357.jpg

 

Zapomniałam zdjęcia ile zostało w butelce po drugim użyciu na całe auto, w każdym razie z butli 500ml niewiele ubyło. To był drugi raz, kiedy użyłam tego QD i właśnie dlatego teraz zdecydowałam się na pokazanie go tutaj. Z tego co udało mi się zaobserwować: atomizer jak najbardziej wygodny i wydajny, nie wciąga butelki - jej stan fizyczny nienaruszony. Zapach wg mnie różany, ale przyjemny, brak mazania się, a co najważniejsze - na wiecznie świecących plastikach w Corsie sprawdza się dla mnie idealnie - nie świecą się bardziej, są stonowane, natomiast na bokach widać lekki mat (o ile to możliwe :D). Jak dla mnie produkt godny polecenia, nie żałuję swego zakupu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

[ref=#000033]ADBL[/ref], mi tam zapach różany odpowiada :D Fakt faktem nawet w niskich temp jest dość wyczuwalny zapach ale nie jest źle :)

Myślicie może na stworzeniu takiego samego IQD tylko o innym zapachu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wyłamię. Produkt super, fajnie się z nim pracuje, efekt po zastosowaniu bardzo dobry, ale rzadko go używam bo zapach dla mnie to masakra... Wali jak tanie perfumy jakiejś babci.

Zapach jaki mi chodzi po głowie to np. ciasteczkowy jak w dressingu do opon. ;)

 

Bardzo dobry pomysł ze zmianą zapachu. Jak zmienicie to pierwszy polecę do sklepu by kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

691057 To ja się wyłamię

 

Ja też! Produkt kupiłem i nie mam zastrzeżeń do jego działania i efektu ale zapach ... ja jeszcze jakoś go znoszę ale żona , to jak widzi mnie że zabieram się za mycie jej auta od razu protestuje przed użyciem tego "smierdziucha" ;) Przecież nie będę się wykłócał więc odsprzedałem go i używam podobnego produktu od Carconcept.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę, w recenzji określiłem jako przyjemny bo taki był przez kilka pierwszych użyć. Przy dłuższym kontakcie zdecydowanie może męczyć, nawet po użyciu na dłoniach czuć jak by zapach octu. Zmiana mogłaby wyjść na dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście zapach jakoś specjalnie nie przeszkadza jeśli używa się go rzadko, natomiast na dłuższą mete może być faktycznie męczący. Może warto pójść w zapach świeży np. świetny zapach ma Yankee Candle Czysta bawełna (Clean Cotton) ;)

Ps. jeśli chodzi o walory użytkowe to świetny produkt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dla znajomego ten produkt,ale przed przekazaniem zdążyłem sobie niuchnąć :D Mi zupełnie nie przeszkadza,jeśli działa tak jak na fotkach to może mieć dowolny zapach jak dla mnie.W końcu nie jest to wosk za 1000zł tylko psikacz za niewielkie pieniądze.Na pewno AF Spritz 1 edycji miał lepszy zapach..ale każdemu się nie dogodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.