Skocz do zawartości

ADBL Micro Wash - płyn do prania mikrofibr


Dziki

Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak ze sterylnymi akcesoriami medycznymi, od wyjścia z fabryki mają 3 lata terminu przydatności do użycia i po tym czasie już do żadnego szpitala nie wystartujesz z takim towarem. Oczywiście jest on w pełni sprawny i nadal sterylny, ale takie są wytyczne MDD. Tutaj też producent zabezpiecza się w ten sposób, choć oczywiste jest, że większość produktów spokojnie podziała nawet drugie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pacjent to MF 320 g zabrudzenie ogólne, jak wszystkie ponizej zamieszczone moczona najpierw w misce 50 ml na 1l wody

póżniej do pralki program codzienny ok 1 h 800 obr 40 st

0ba4254428606e99.jpg

efekt po 

1422dbf15ee12b33.jpg

 

Pacjent to bawełniana ściereczka używana do odplamiania po olejopochodnych plamach

c88bb7a57f591307.jpg

efekt po

ec8145d333ea2f94.jpg

również bawelniana scierka tylko inna

2e7cf2b8b38530ce.jpg

efekt po

874a551099d17ec5.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja przed rozwieszeniem mf strzepuję każdą ściereczkę, by postawić włókna. Po takim zabiegu nawet te budżetowe mf są delikatniejsze. Micro wash jak najbardziej na +, nie spodziewałem się, że mocno zabrudzone mf jeszcze się dopiorą, po micro wash wyglądają jak nowe 😊

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porównywał ktoś z NOLLE MICROFIBER WASH PLUS?

Microrestore znam bo stosuję i widzę, że efekt podobny tylko wydajność Microrestore trochę większa.Na pranie ręczne (wstępne) wystarczy 10ml/dużą michę i czasami to wystarczy aby uzyskać końcowy efekt.

W dniu 21.06.2017 o 20:38, rolandinho napisał:

Czy pierzecie oddzielnie fibry do wnęk, mocniejszych zabrudzeń i np te do polerowania?

Brudniejsze najpierw ręcznie z grubsza, ewentualnie poprawka w pralce z tymi mniej zasyfionymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Mam problem, uzbierałem brudnych mikrofibr i postanowiłem je wyprać, zakupiłem ADBL MicroWash ii.. zawiodłem się ..

Najpierw zalałem do wiaderka wody cieplej i użyłem płynu Micro Wash, potarlem mikrofibry dość długo, starałem się usunąć brud, później do pralki wlałem prosto do bębna microwash 50ml, ustawiłem pralkę na 40 stopni, 50min ale nie pomogło, wyciągnąłem i ponownie namoczyłem w microwash, tarłem, usuwałem, woda brudna, wrzuciłem ponownie, lecz tym razem na 60 stopni na 1h i dolałem 20ml octu, wyciągnąłem i nadal.. BRUDNE. Nie widzę żadnych plusów tego produktu, oprócz tego że mikrofibry ładnie po nim pachną .. Na zdjęciu kirkland po DWÓCH płukaniach najpierw, a później praniach.. Nie wiem jak to możliwe ..

Ma ktoś jakiś sprawdzony, lepszy środek do prania mikrofibr ? Bo trochę to denerwujące 😆

 

64984157_417409702183887_5621296095138152448_n.jpg

65299781_687285321685227_7855278786751758336_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WiMeX ja lałem zawsze na oko - wiadro , do środka fibry, zalanie ciepłą wodą, dolanie APC (na początek spróbuj tak 50ml) i wymieszaj w wiadrze troszke, zostaw na jakiś czas i do prania. Większość plam powinna zejść, chyba, że masz czarne od uszczelek od szyb to z tym jest naprawdę ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół wiadra wody + 100ml APC, moczenie 15 minut, później znowu 50ml micro washa.. Nadal brudne mikrofibry .. Nawet wrzuciłem białą mikrofibrę, która służyła do czyszczenia skór - też jej nie wyczyściło.. dodawałem octu - nic.. Nie wiem jak prać te mikrofibry, ale nic nie pomaga 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WiMeX 

Godzinę temu, WiMeX napisał:

100ml APC, moczenie 15 minut,

oj, trzeba było dać podziałać, tak wiesz, godzinka, dwie, kilka? zawsze mozesz zrobic takie wiadro np przed wyjsciem do pracy, a po powrocie - po tych kilku godzinach - sru do pralki i może będzie lepszy efekt. 

nie poddawaj się, próbuj 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.