Skocz do zawartości

ADBL Interior WOW i Interior QD - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Musiał bym mojej babci zapytać czego używa ;)  Nowy zapach trzeba przyznać o wiele mniej nachalny niż stary ale imo nadal zbyt perfumowy dla mnie czekam az jakas firma wpadnie na pomysł bezwonnych kosmetyków do wnętrza. Na co mi specyfiki w milionie zapachów jak i tak używam osobnego odświeżacza? Czasem z tego wszystkiego takie mixy zapachowe wychodzą, ze wietrzenie obowiązkowe ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nabyłem wreszcie nowy IQD Limited i zostaję z nim na zawsze :) Zapach bardzo mi odpowiada, nadal wyczuwalna jest ta charakterystyczna "kwaśna" nuta, ale nie męczy nosa tak jak zwykła wersja. Kompozycja bardzo fajnie dobrana. Efekt jaki uwielbiam, czyli świeży mat. Dobra robota Chłopaki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Pływak moim faworytem co do dresingu jest carchem :) za brak zapachu właśnie i efekt :)

@adbl cieszę się że nowy zapach zostaje i nie muszę się spieszyć z użyciem starego IQD żeby kupić nowy w czasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, przymierzam sie do zakupu WOW-a z racji iz jest to moj pierwszy dressing do plastikow to mam pytanie, czy moge go bezpiecznie aplikowac na ekran wbudowanej w samochodzie nawigacji/radia ? Tak samo czy moge wczesniej taki ekran wyczyscic waszym APC w stezeniu powiedzmy 1:10? Pacjent to Vw Golf 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Cześć, ekrany różnie lubią się z dressingami. Możesz zrobić próbę i aplikując wow najpierw na fibrę a później na ekran zrobić 50/50. Sprawdz czy póżniej nie ma problemów z np dotykiem (jezeli jest to ekran dotykowy) i/lub mazami. 

 

Apc możesz rozcieńczyć spokojnie bardziej do czyszczenia wnętrzą. 1:20 powinno spokojnie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja jeszcze się zapytam was o IQD bo będę niedługo zamawiać :)

Skoro nowy zapach zostaje to już chyba nie jest limited edition nie ? Jeśli na butelce nie ma "LE" to kupuje stary zapach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@ADBL czy jest możliwość zrobienia waszego qd do wnętrz w formie chusteczek nasączonych środkiem. zapakowane w puszkę duża opcja lub małe woreczki foliowe. Taki pakiet do czyszczenia np w podróży, żeby nie wozić wszystkich kosmetyków. Takie chusteczki mało miejsca zajmują, używamy i wyrzucamy (nie trzeba wozić brudnych mf które zajmują miejsce...)

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś odebrałem wow i qd LE. Jest jeden problem wow pachnie tak bosko że mogę go pomylić z koktajlem bananowym. Natomiast qd przeleciałem meble w domu i żona go zabrała myślę że skończy się szybko zapach piękny. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.