Skocz do zawartości

ADBL Interior WOW i Interior QD - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zastosowałem WOW'a na swoich plastikach wew.Dla mnie bajka.Super aplikacja,zapach bomba i efekt taki na jakim mi zależało.Swoją drogą jakbyście zrobili odświeżacze o zapachu WOW'a to biorę paletami :D Poczekam teraz jak się będzie zachowywać i jak będzie reagowało z kurzem :o .Ogólnie zostaje w moim arsenale.Planuję za tydzień zakupić jeszcze IQD do bieżącej pielęgnacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem właśnie po pierwszych testach IQD. Co do samego działania nie mam się do czego przyczepić. Wrócę natomiast do zapachu. Wąchając produkt z butelki było wszystko ok. Jednak pracując dość długo we wnętrzu zapach robi się mdły i przypomina mi perfumy babci tych noszących moherowy berecik. Jeśli byłby jak WOW to ok bo mi się podoba. Gdyby był jak tire dressing to byłoby mega ok! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Fredi88[/ref], a czy próbowałeś wahać td przez bardzo długa ilość czasu? tez mógłby być przesyt. ale tak czy inaczej rynek się domaga, coś wymyślimy; ).

Racja moglby byc przesyt :) Choc zapach mi odpowiada. Dla mnie ideal to wisienka jak z dg#901 choc wow tez mi przypadl do gustu i nie obrazilbym sie gdyby oba kosmetyki do wnetrza pachnialy tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#000033]ADBL[/ref], Interior WoW wczoraj odebrany a dziś przetestowany. Ogólnie środek bdb i przyjemy w pracy . niestety nadal występuje problem z opakowaniem. nieszczelność miedzy butelka a atomizerem nadal występuje i jest uciążliwa....wydawało mi się że już się tym uporaliście a tu zonk. znacznie ostudziło to mój entuzjazm do waszych produktów. no cóż może w przyszłości jak się uporacie z tym problemem, kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to właśnie WOW był jednym z pierwszych z nowym atomizerem. Mój Interior Wow i Interior QD jako jedyne mniej więcej trzymają formę, ale w dalszym ciągu według mnie nie do końca jest tak jak powinno np. etykieta nie przylega do butelki, kręci się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo wam to przeszkadza, że etykieta się obraca? :D Czy ma to jakikolwiek wpływ na działanie, aplikację, przechowywanie produktu?! Trochę wygląda to już jak wynajdywanie "wad" na siłę (o ile to w ogóle wadą można nazwać). Wchodzi na to, że lepiej dać zwykłą przezroczystą butelkę, nakleić zwykłą najtańszą naklejkę i wszyscy będą zadowoleni (bo nigdzie narzekań na takie opakowania nie widziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo wam to przeszkadza, że etykieta się obraca? :D Czy ma to jakikolwiek wpływ na działanie, aplikację, przechowywanie produktu?! Trochę wygląda to już jak wynajdywanie "wad" na siłę (o ile to w ogóle wadą można nazwać). Wchodzi na to, że lepiej dać zwykłą przezroczystą butelkę, nakleić zwykłą najtańszą naklejkę i wszyscy będą zadowoleni (bo nigdzie narzekań na takie opakowania nie widziałem).

 

 

Sama nazwa detailer mówi że zwracamy uwagę na najmniejsze detale :D Szczerze jak dla mnie zwykła przeźroczysta butelka z naklejką, ale za to z fajnym atomizerem jest bardzo ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś za coś płaci to ma prawo wymagać. Idąc tokiem rozumowania kolegi Fredi88 ADBL może sprzedawać produkty w butelce po wodzie mineralnej i też będzie ok? Jakoś kupując produkty zagranicznych producentów takie wpadki nie mają miejsca bo zwyczajnie nie mogą sobie na to pozwolić, przynajmniej ja się z tym nie spotkałem. Żeby nie było - ADBL ma dobre produkty, mam i używam, ale wpadki z butelkami, atomizerami i etykietami skłaniają do szukania czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

694090 Skoro ktoś za coś płaci to ma prawo wymagać. Idąc tokiem rozumowania kolegi Fredi88 ADBL może sprzedawać produkty w butelce po wodzie mineralnej i też będzie ok?

 

Chyba nie czytałeś dokładnie. Wg mnie butelki od ADBL wyglądają dobrze, a obracająca się etykieta to nic takiego, co wpływa w jakimś stopniu na użycie produktu. Samo opakowanie wygląda bardziej estetycznie, a z tego co widzę, dla niektórych lepsze wydają się właśnie te butelki po wodzie mineralnej z naklejką. Dla mnie nie. Wole obracającą się etykietę ale produkt wyglądający estetycznie, niż przezroczysty plastik z naklejką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.