Skocz do zawartości

ADBL Interior WOW


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Troszkę inne zastosowanie ADBL Interiod WOW. Plastiki zewnętrzne. Ktos mi tu polecił i postanowiłem przetestować na grilu w moim Peugeot 407.

Aplikacje 2 tygodnie temu. Nałożone Adbl One Shot Pad. Potem dotarte mikrofibra. 

Przebieg 850km. Trasa do Zakopanego i z powrotem. Warunki zimowe. Syf zimowy z autostrady. Trochę śniegu. 

Dzis umylem auto i takie krople :D

IMG_20171118_125055_1.jpg

Podsumowując. Widać, że produkt ma niezłe zastosowanie na plastikiach wewnętrznych i zewnętrznych oraz potrafi "posiedzieć" na nich :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może się ktoś wypowiedzieć ja z wydajnością WOW? Zastanawiam się nad kupnem zachęcony opiniami w temacie oraz filmikiem od MXNowicki. 

Tylko pytanie czy od razu kupować 1L czy może starczy na długo 500 ml?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss, @paperson dzięki za podpowiedzi! W takim razie wkrótce do mojego zbioru dołączy 500 ml WOW :) Pewnie szybciej niż później.

@Qlimaxss rozumiem, że na dywanikach gumowych? Efekt dobry jest? Znacznie przyciemnia odświeża? Myślałem, nad zakupem jeszcze ADBL BlackWater i na dywaniki tylko ponoć potem ślisko jest, a po WOW, jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@khornesProszę :). Tak na gumowych :D. Dla mnie rewelacja,przyciemnia fajnie i odświeża moje dywaniki mimo ze mają rok wyglądają jeszcze lepiej:mrgreen:8-).Osobiście mam go w arsenale ale ,jeszcze nie zdarzyłem użyć BW. Dla mnie Wow na dywanikiach nie jest śliski. Testowałem na dwóch rodzajów dywaników i zawsze było ok:). Trwałość spokojnie miesiąc jak nie dłużej szczególnie na tych co są mniej używane :mrgreen:. Łatwiej się je potem myje. Spójrz na moje posty w " W co dziś zrobiłeś przy swoim aucie". Tam masz zdjęcia na dywanikach po Wowie😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@khornes @Qlimaxss a ja właśnie na dywaniki daję Black Water od @ADBL. Mimo niewielkiej śliskości (przecieram dywaniki jeszcze suchą mf) efekt jest dla mnie tak powalający, że już na trzeci komplet dywaników wleciał. Zapach również fajny, więc u mnie szał:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Szykuje się do zakupu Interior WOWa, będzie on używany do Seata na twarde plastiki oraz gumowane boczki drzwi itp. Już tutaj podpytałam kolegę z forum i wiem, że efekt na tego rodzaju plastiku będzie ok 🙂 Natomiast zastanawiam się czy WOW spisze się na skaju z Trabanta. Tutaj bardziej zależy mi na połysku i konserwacji. Tego skaju mam dużo w aucie, na boczkach drzwi na tylnych boczkach, na fotelach. Nie ma żadnych przeciwwskazań do takiego skaju? Ktoś już tak próbował?Jaki to przynosi efekt? Zdjęcie poniżej jakieś z neta 🙂

Trab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • Moderator

Dziś sprawdzałem sobie Interior Cleaner i Limited WOW.

Bardzo fajne produkty do regularnego odświeżania wnętrza.

2018-09-22_13.17.26.jpg

IC dobrze radzi sobie z czyszczeniem zadbanego auta. Bądźmy szczerzy na szczurze go nie testowałem jeszcze. Wnętrze regularnie czyszczę IQD a mimo to IC miał co zebrać. Ostatni raz dressing nakładałem kilka miechów temu.

WOW Limited przyciemnia, nie zostawia zacieków, czuć jakby bananem przy aplikacji ale jest to zapach jakiś inny, stonowany i delikatny a więc bardzo przyjemny dla nosa. Kolor mi też odpowiada bo to ani błysk ani mat, taki pośredni.


2018-09-22_13.34.10.jpg

 

A tutaj zwykły WOW w MK1, nakładany 28 sierpnia.  Fotki w garażu przy słabym świetle i z lampą błyskową:

Spoiler

DSC09936.jpg


DSC09939.jpg


DSC09941.jpg


DSC09958.jpg


DSC09960.jpg


DSC09961.jpg


DSC09962.jpg


DSC09972.jpg


DSC09977.jpg


DSC09979.jpg
DSC09986.jpg

 

Typowe wnętrze mk1. Stare, na ostro ciosane. Mimo tego błysku w obiektywie na żywo plastiki nie są u mnie śliskie lub tłuste i klejące. WOW bardzo dobrze wchłonął mi się i podkreślił look. W świetle dziennym nie ma tego błyszczącego efektu. Kolor dobrze wtapia się w oczy.

Następnego dnia miałem wrażenie, że wsiadam do nowego auta. Generalnie zakup tych dwóch środków nie było wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.