Skocz do zawartości

ADBL Interior WOW


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie zobaczyłbym zdjęcia, z tego co pamiętam to tam na plastikach wszystko świeci... :P

No to fakt, ciężko tam uzyskać mat mat. Póki co mam tylko takie jedno zdjęcie. Jutro postaram się znaleźć trochę czasu i na boczku zrobić porównanie Interior Wow, Natural Looka i 303, to wtedy zrobię więcej fotek :)

interiorwow_w_deszczu.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam już zdjęcia. Zaraz wstawię ;)

 

Dodane po 15 minutach :

Obiecane zdjęcia

;)

 

Na progu, kolejność taka w jakiej stoją butelki:

DSC01899.jpg

DSC01900.jpg

DSC01901.jpg

DSC01902.jpg

 

Na kieszeni bocznej, kolejność jak na zdjęciu z podpisem:

DSC01904.jpg

DSC01905.jpg

DSC01906.jpg

 

Z tego co widziałem na żywo i teraz na zdjęciach to NL zdecydowanie najbardziej błyszczący, potem ADBL i Hestia najmniej. Jeżeli chodzi o przyciemnienie to NL i ADBL podobnie, Hestia według mnie trochę mniej. Jednak co plastik, to może być inny wygląd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

643140 Zobaczę jak ADBL będzie się prezentować na plastikach Opla

 

Możesz się potem podzielić wrażeniami :)

Właśnie złożyłem zamówienie, myślę że pod koniec tygodnia WAW będzie w Astrze III, oczywiście że się podzielę wrażeniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed aplikacją Interiora WAW wszystkie plastiki wyczyszczone były środkiem APC ADBL .

 

Z braku czasu nie zrobiłem porównania, 50/50 ale mogę potwierdzić, że wszystkie czarne plastiki zostały lekko przyciemnione, nie kleją się do rąk, jak będzie z przyciąganiem kurzu – czas pokaże.

 

Przed kupnem miałem obawy czy podszybie nie będzie się za mocno świeciło, jak się okazało po aplikacji moje obawy były bezpodstawne, nie zauważyłem różnicy nawet w słoneczny dzień.

 

Z racji tego, że był to mój pierwszy kontakt z dressingiem do plastików nie porównam go żadnym innym, ale jak dla mnie efekt jest widoczny - dzisiaj moje kobiety(żona i córka) powiedziały, że jest jakby czyściej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie niedawno zawitał i juz zostaje na stałe :) gdyby miał minimalnie mniej połysku to już w ogóle bajka! Ale na czarnej desce Hondy ma lekki połysk :) przyciemnianie ogromne, kurzu zbytnio nie ciągnie, narazie siedzi tydzień i jak w dniu nałożenia :)

Na beżowym wnętrzu też testowane i minimalnie odnowilo kolor plus wydobył fajną strukture :)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

piepia, super zdjęcia! dzięki. Cieszymy się że produkt się podoba ;).

Dawid_Bojarski, proponujemy kombinację interior qd jeżeli wolisz bardziej matowe wykończenie. bananowiec miał być troszkę WOW ;). ostateczny wygląd zależy też od konkretnego plastiku. Na naszym caddy leży już prawie miesiąc, możemy wrzucić fotki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL macie jakieś doświadczenia z plastikami Volvo?

 

Moje zdjęcia z pierwszej strony są z Volvo V40. Górne z (vinylowej?) rolety bagażnika kombi, dolne z deski.

Interior WOW mimo że nakładany już ponad miesiąc temu, to odcięcie od 50/50 dalej widoczne, kurzu nie łapie, nie jest inny w dotyku niż powierzchnia nie zabezpieczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL macie jakieś doświadczenia z plastikami Volvo?

 

Moje zdjęcia z pierwszej strony są z Volvo V40. Górne z (vinylowej?) rolety bagażnika kombi, dolne z deski.

Interior WOW mimo że nakładany już ponad miesiąc temu, to odcięcie od 50/50 dalej widoczne, kurzu nie łapie, nie jest inny w dotyku niż powierzchnia nie zabezpieczona.

 

 

Twoje zdjęcia z pierwszej strony są nieczytelne ;)

 

49bb119aa0f848d8bb1bb3b455b34f68.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.