Skocz do zawartości

Jaki uchwyt do telefonu


koder

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to forum detailingowe jednak gro projektów to auta, ponadto dział wcale nie zakazuje tego typu pytań :)

Zatem szukam pomocy a dokładniej szukam uchwytu samochodowego. Obecnie używam nokia cr123 i nie narzekam, aczkolwiek może ktoś w tej materii wynalazł coś lepszego? Uchwyt nie tyle wymieniam co potrzebuję do drugiego auta, żeby nie nosić.

Miałem kiedyś chińskie dedykowane i nie sprawdzały się. Wolę uchwyt uniwersalny.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam uchwyt CelGo. Pomysł z kickstartera ale teraz jest normalnie w produkcji. Minus że trzeba go ściągać ze Stanów i jest drogi. W moim wypadku (przy wysokim kursie USD) wyszło 160zł z przesyłką. http://celbot.com/CelGo-Car-Mount

Niby pierdoła ale nie zasłania widoku na szybę czego nie znoszę w zwykłych uchwytach. Wykonany z bardzo dobrych materiałów, mocny system dopasowywania stabilnie trzyma telefon czy też inne urządzenie. Dobra przyssawka z blokadą plus "wąż" który naprawdę dobrze się dostosowuje i można idealnie dopasować do każdego samochodu. Można kombinować z różnymi przedłużkami które producent ma w ofercie, ale mnie standardowy w zupełności wystarcza.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, widzę każdy z was dorzucił coś od siebie, a jako że ostatni będą pierwszymi to zacznijmy od Aliexpres- miałem kilka chińskich uchwytów i chyba żaden się nie ostał. Jakość pozostawia trochę do życzenia.

CelGo wygląda ciekawie, jednak nie jestem pewny właśnie tego "węża". Obawiam się tego, że albo telefon będzie drgać albo wąż oparty o deskę będzie się o nią obijać na dziurach, na chwilę dzisiejszą to chyba jedyny konkurent dla nokii :)

Został jeszcze ten uchwyt magnetyczny i tutaj jest ten problem, że ten uchwyt trzeba odpinać od telefonu i do tego mój obecny smartfon ma taką konstrukcję tylnej klapki, że raczej nie zaprzyjaźniłby się z tym urządzeniem :)

 

Mam do was jedno pytanie- cr123 ma taki krążek do przyklejania na deskę, mój gdzieś się zgubił jednak zastanawia mnie jedna rzecz- to nie uszkodzi w żaden sposób kokpitu?

 

Mam nadzieję, że nie wyszedłem na panienkę, która nie wie czego chce, jednak mój obecny uchwyt póki co wypada najlepiej ze wszystkiego co miałem i mogę wydać nawet sporo więcej pod warunkiem, że będzie to produkt bez żadnych wad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Samsung EE-V200SABEGWW od 2 lat i nie mam z nim żadnych problemów. Mam też identyczny ale no name i prawie nie ma różnicy a sporo tańszy.

Orientujesz się czy w zestawie jest może taki okrągły "cisiek" do przyklejenia do deski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

zobacz sobie produkty z Iscratch, zamawiałem tam niedawno włąsnie porządny uchwyt na telefon, już 3 mi się zepsuły, wcale nie trzymały, popekląły. Ten jak na razie działa bez zarzutu https://iscratch.pl/akcesoria/uchwyty.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.google.pl/search?q=uchwyt+li ... _fO-lNM%3A

 

Mam taki z Lidla, używam półtora roku i jest super. Trzyma mocno się szyby, można telefon w pionie lub poziomie ustawić. Używam piecio calowego szajsunga i ani razu nie wypadł z uchywtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://brodit24.pl/ nie są to tanie uchwyty ale jakość i dopasowanie pierwsza liga jak dla mnie

Zgadzam się. Warto tutaj dodać, że te uchwyty są często dedykowane do konkretnych modeli. Nawet do takiego starego auta jak moje BMW E34.

 

Sent from my SM-G901F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.