Skocz do zawartości
Bestseller.pl

Opinie o sklepie Bestseller.pl, pytania dotyczące oferty

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.04.2018 o 20:36, CoolBreeze napisał:

@Bestseller.pl, zróbcie mi kiedyś jakiegoś babola z zamówieniem. Dacie radę? W końcu ile można was chwalić? :) 

W dniu 29.04.2018 o 23:02, Bestseller.pl napisał:

@CoolBreeze Haha wystarczy, że kurierzy potrafią zrobić fiku miku z paczką, babole ograniczamy do minimum - raczej się nie załapiesz :biggrin:

Ha ha, i udało się tobie Danielu zrobić mi psikusa 🙂

4616 dotarło jak zwykle szybko i bezpiecznie. Info o fiku miku w paczce poszło na sklep.

Pozdrawiam

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest fajna promocja na produkty Detailer's Magic  , zakupiłem QD i QW i dzisiaj już u mnie , pozdrawiam.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.08.2018 o 18:36, Bestseller.pl napisał:

@CoolBreeze  Jutro się odezwę 😉 myślę, że w weekend będziesz działał 😎

Jak obiecał, tak zrobił. Bardzo przyjemna pogawędka z Danielem. Problem rozwiązany - klient zadowolony. Nic tylko robić zakupy w @Bestseller.pl. Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę pochwalić sklep @Bestseller.pl - zamówienie złożone wczoraj popołudniu, tego samego dnia wysłane, a dzisiaj u mnie. Ogromny plus. Gdyby wszystkie sklepy tak działały - byłoby świetnie. Myślę, że sklepy nawet z innym asortymentem mogłyby się od Was uczyć - nie mówiąc o sprzedawcach na Allegro... 😉

Nic tylko robić zakupy. Pozdrowienia.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy znowu pojawi się w ofercie Detailer's Magic Glass Magic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bestseller.pl dzięki za cynk, ale już kupiłem gdzie indziej. Niemniej jednak cena 5L kusi, muszę przemyśleć sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bestseller.pl - bardzo dziękuję za sprawną i szybką przesyłkę, oraz za gratisik 👍 Dobry rozmiar, więc przyda się na stałe w aucie 😉

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie kiedy będą dostępne żółte fibry od workstuffa oraz zapachy imao we fiolce?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ziomson Żółte fibry od Work Stuff będą dostępne albo pod koniec tego miesiąca albo na początku nowego, brak u producent aktualnie, kilka dni temu mieliśmy dostawę WS ale dużo braków. Odnośnie IMAO także była dostawa w zeszłym tygodniu ale powiem uczciwie, że nie planowaliśmy ich wprowadzać do oferty, pytanie czy 30ml za 29,90zł to dobry stosunek ceny do pojemności, nie wykluczam jednak, bo sam używam od dłuższego czasu Voyage New York tyle że ten gumowy plaster i dla mnie BOMBA 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bestseller.pl Mam problemy z logowaniem. Wyskakuje "BŁĄD! LOGOWANIE NIE POWIODŁO SIĘ. NIEPRAWIDŁOWY LOGIN LUB HASŁO."

konto david2888@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Black Friday/Week jednak skusił. Delikatne zamówienie 5209 poszło. Chyba za bardzo lubię ten żółty/czarny kolor Work Stuff ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi