Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Bestseller.pl

Opinie o sklepie Bestseller.pl, pytania dotyczące oferty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W tym temacie drodzy klienci, możecie ocenić naszą pracę. Jesteśmy bardzo otwarci na rożnego typu uwagi, jeżeli trzeba coś poprawić - będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie informacje. Jeżeli nie ma pozycji danego producenta w naszej ofercie a zależy Ci na produkcie - poinformuj nas na pewno zrobimy wszystko aby takie produkt się znalazł na półkach.

Dziękujemy

Bestseller.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Towar odebrany tego samego dnia co złożone zamówienie, na dodatek obsługa była tak miła, że poczekała na mnie prawie godzinę dłużej (korki :zly: ) , także nie pozostaje nic innego jak tylko gorąco polecić :good:

W środku bardzo przyjemnie - musiałem szybko uciekać bo gdybym został tam dłużej, to żona mogłaby mi tego nie wybaczyć :(;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj złożone koło południa zamówienie, a dzisiaj już odebrane z paczkomatu :good:

Błyskawiczna realizacja, dzięki za lepki i smycz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wczoraj złożone koło południa zamówienie, a dzisiaj już odebrane z paczkomatu :good:

Błyskawiczna realizacja, dzięki za lepki i smycz :)

Bardzo proszę, dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, złożone zamówienie nr 147 - od razu opłacone :)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i to cieszy, bo weekend niedaleko ;)

Za miedzę niedaleko :good:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
642210 Za miedzę niedaleko

Dziś byłem i od strony Załęża wydawało mi się że to koniec świata ale już od strony Kochłowic to całkiem blisko ;)

Oczywiście transakcja przebiegła tak jak przystało na profi sklep :good:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
642210 Za miedzę niedaleko

Dziś byłem i od strony Załęża wydawało mi się że to koniec świata ale już od strony Kochłowic to całkiem blisko ;)

Oczywiście transakcja przebiegła tak jak przystało na profi sklep :good:

Od Załęża to rzeczywiście kawałek, ale przez Starganiec jedzie się z Mikołowa 10-12min z zegarkiem w ręku :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Paka na miejscu, wszystko jest tak, jak być powinno :good: no i gratisik też wpadł :)

Towar profesjonalnie i należycie spakowany, paczkomat suchy, paczka w środku również :) ( choć nie zawsze u innych sprzedawców było tak dobrze jak w Bestseller )

Tak dalej trzymajcie, dzięki za szybką wysyłkę, pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy składaniu zamówienia z odbiorem osobistym jest info aby wcześniej telefonicznie poinformować o odbiorze, są jakieś konkretniejsze wymagania ? za późno dziś zmontowałem listę zakupów i jak się ogarnąłem była 15ta to już nie fatygowałem się z zamówieniem i telefonem bo godzinka została pracy sklepu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przy składaniu zamówienia z odbiorem osobistym jest info aby wcześniej telefonicznie poinformować o odbiorze, są jakieś konkretniejsze wymagania ? za późno dziś zmontowałem listę zakupów i jak się ogarnąłem była 15ta to już nie fatygowałem się z zamówieniem i telefonem bo godzinka została pracy sklepu.

Nie ma wymagań, chodzi tylko o info czasami ludzi proszą o odbiór przed lub po godzinach pracy sklepu. Sklep jest od jakiegoś czasu do 17.00 - musimy zmienić na stronie :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy zakup w sklepie. Transakcja idealna. Szybka przesyłka, solidnie zapakowana. Między zamówieniami - piękny gratis (Dziękuję)

Już kompletuję kolejne zamówienie.

POLECAM !

P.S Dziękuję za fachowe porady i cierpliwość :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również polecam. Wpadłem do sklepu bez wcześniejszego ostrzeżenia i to co chciałem to mieli. Oprócz rabatu dostałem gratis mikrofibrę. Jak dla mnie supersklep. Jako początkujący detailer chciałem kupić wszystko co miał ale by mi kasy brakło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo fajny sklepik :) chłodno w nim :D duży wybór i blisko mam :) będzie więcej czasu to się i pewnie więcej pogada :). Dzieki i do następnego zamówienia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobione dwa zamówienia , jedyne co mogę napisać to "Uczciwość i rzetelność to są wartości jakie posiada sprzedający i nie można ich zamienić na złoto i brylanty" Wszystko super towar, obsługa, czas realizacji pierwsza liga!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsze zakupy w sklepie i jestem bardzo zadowolony , szybka odpowiedź , czas realizacji pierwsza klasa ;) Kosmetyki tak zapakowane że problem było je rozpakować :D Tak trzymać :good: Polecam :good:

DSC_0050.jpg

DSC_0075.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za dobre słowo Panowie - to motywuje do działania jeszcze bardziej

Do następnego

PS. W przyszłym tygodniu wprowadzamy do oferty MaxProtecta, Koch Chemie, AutoGlym'a i Unique :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta