Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję kupić odkurzacz, mam Karcher puzzi100 do prania, więc chcę kupić na sucho i zależy mi na dobrej sile ssania. Cena 400-600zł, będzie używany do samochodów dosyć często. Co polecacie? Karcher ale jaki? albo Numatic? Dobrze by było też jakby można było dokupić dłuższą rurę aby odkurzać np. ciągnik siodłowy. Czekam o doradzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzę i chyba wybiorę coś z Karcher i zastanawiam się nad modelem T7/1 lub T10/1 co o nich myślicie?

Od Karchera dostałem odpowiedź, że najlepszy do odkurzania sucho i mokro bez demontażu filtra profesjonalny to Karcher 361 Eco, kosztuje ok. 1000zł

Powiedzcie mi jak to jest z tymi workami, bo do tego odkurzacza jest jakiś materiałowy ale jak odkurzamy mokre rzeczy jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

npiotr, Ja używam między innymi odkurzacza Karcher 361 EKO i jestem super zadowolony, pracuję on parę godz. dziennie i nic się z nim nie dzieje (w serwisie mówili mi że on nie posiada szczotek bo jest to jakoś inaczej rozwiązane) więc jest praktycznie bezobsługowy. Jeżeli chodzi o worek to rzeczywiście jest on papierowy więc przed wciąganiem wody trzeba go wyciągnąć (u mnie cały czas pracuje bez worka, nie jest on obowiązkowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o opinie takiego budżetowego odkurzacza sucho/mokro i czy warty jest jego zakup.

PARKSIDE PNTS 23E 1400W. Jeśli nikt się nie obrazi to podaje link do allegro : http://allegro.pl/odkurzacz-mokro-sucho ... 96339.html

Cena jak widać okazyjna bo 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest odkurzacz z LIDLA.

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_13679.htm

Kosztował na promocji 199zł. Sam chciałem go kupić ale oczywiście już ich nie było jak pojechałem. Myślę, że w tej cenie można brać w ciemno. Może się jeszcze pojawi w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wielogodzinnym studiowaniu parametrów i czytaniu forów też zdecydowałem się na karchera 361 albo 35/1. To bardzo podobne sprzęty, stosunkowo drogie ale raczej tanie w eksploatacji i z dobrą dostępnością części zamiennych. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotka ma od ponad roku dysona - mowia ze to mercedes wsrod odkurzaczy maja 2 psy i potzrebowli cos co poradzi sobie z sierscia :)

Ja i moi rodzice, mamy dirt devil'a i tez jestesmy zadowoleni - ja mam mniejszy model V8 rodzice wiekszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o urządzeniach karchera Puzzi 8/1 (pranie) oraz karcher NT 35/1 (odkurzanie)

 

karcher to duża firma więc nie ma problemu z serwisem czy zakupem środków do tego.

 

Tu na forum zachwalają Numatica George ale........ jak to później jest z serwisem :/

 

ww. urządzenia nie są też drogie puzzi 8/1 ok 1600zl (w sumie George też będzie w tej cenie) a NT35/1 ok 1250zl

 

2 osobne urządzenia także można sprzątać 2 auta na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej powiem, jak to wygląda w naszej firmie. Ewentualna naprawa Georga, od momentu zabrania od klienta przez kuriera "mamy serwis door to door" trwa max.48h.

 

Zgłoszenie serwisowe->kurier zabiera sprzęt od Ciebie->my odbieramy->naprawa->wysyłka kurierem do Ciebie. Wszystko na nasz koszt, myślę że to dobre warunki gwarancji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wyższy model parkinside ja za te pieniądze jest dosyć dobrze wykonany ale raczej pracy 24/24 nie wytrzyma. Ja wziąłem go do garażu więc chodzi tylko w soboty odkurzanie środka i komory silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.