Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Potrzebuje porady przy kupnie odkurzacza. Potrzebuje kupić jakiś budżetowy odkurzacz do garażu. Odkurzacz ma być tylko do garażu a ponieważ w aucie mam skórę w bagażniku nie mam materiałowych wykończeń to jednym jego zajęciem będzie odkurzenie raz w tygodniu wygładziny w środku auta. Z tego powodu też nie zależy mi na jakiś dodatkowych funkcjach czy lepszych modelach. Lepiej kupić jakiś tani domowy czy wystarczy do takiego użytkownika jakiś przenośny samochodowy. Możecie doradzić taniego ale by nie padło po miesiącu użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś z Was posiada odkurzacz PARKSIDE z Lidla?

W Poniedziałek ma być kolejna dostawa - trochę inny model za 350PLN.

Za tą cenę można już kupić jakiegoś Karchera/Lavora/Stanleya dlatego zastanawiam się czy warto iść w PARKSIDE... Kusi 3 letnia gwarancja, długi wąż i kabel zasilający, metalowy zbiornik... Szukam prostego odkurzacza do garażu i samochodu.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckiej stronie Lidl podają, że odkurzacz Parkside PNTS 1500 A1 ma podciśnienie 190mbar. (tutaj ) Dla porównania Karcher WD 3.500 - 210mbar. Skoro niektórzy narzekają na siłę ssącą tych Karcherów to mam dylemat z tym Parkside :o

Z kolei za Lavora z podciśnieniem rzędu 270mbar trzeba już zapłacić 450PLN... i dostajemy mniejszy zbiornik, krótszy przewód, wąż itd....

Chyba trzeba rzucić kostką :)

 

[ Dodano: 4 Lipiec 2011, 10:18 ]

Znalazłem tego Lavora QUATTORDICI SE za 350PLN (tutaj ) :)

 

No i teraz zupełnie zgłupiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian_K, zamówiłem tego Lavora co podałeś w linku za 350 zł

Zobaczymy co to za sprzęt :)

Dzwoniłem do ich sklepu, to był ostatni jaki mieli na stanie. Nie wiem czy jeszcze będą. To najlepiej sprzedający się odkurzacz jaki mają, mieli w ofercie i klienci sobie chwalą. Zobaczymy jak sobie będzie radził.

Od kilku miesięcy systematycznie zapuszczam jeden samochód do testów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. jaką chemię do tego dać? Muszę przyznać, że zakup odkurzacza to był spontan dlatego jeszcze jestem zielony co do tego
To nie jest odkurzacz piorący, więc do niego chemii się nie leje. Ten może Ci jedynie odessać wodę po praniu. Opis prania tapicerki masz w odpowiednim wątku, więc tu nie będziemy zaśmiecać.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.