Skocz do zawartości

Projekt - Odkurzacz dla Detailera 2016 - wasze sugestie


poorboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to czekamy na oficjalną cenę, porównując do georga wypada dobrze, jeżeli w praktyce też okaże się lepszy bądź chociaż taki sam to ma dużą szansę na sukces.

jak sprawa będzie wyglądać z akcesoriami?

 

od kiedy można zamawiać i jak z dostawą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie ;)

Zadam pytanie przyszłościowe.. jak z czesciami zamiennymi? Sa ogolno dostępne - tak jak np podany silnik czy wszystko jest specjalnie projektowane pod wasze urządzenie?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam georga właśnie u Poorboya kupiłem w tamtym roku ale ta funkcja wydmuchu fajna sprawa no i przede wszystkim jak się okaże że jest lepszy od niego to warto będzie o tym sprzęcie pomyśleć ;))

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kolego poorboy, podaj cenę i kiedy towar będzie dostępny, bo akurat potrzebuję coś do prania. Mam nadzieję, że cena określona na "poniżej tysiaka" nie będzie się składała z trzech dziewiątek :P. Z marketingowego punktu widzenia lepiej wywołać "efekt boom", sprzedać bardzo dużo za mniej oraz wylansować legendę, produkt najlepszy w swojej kategorii cenowej, niż racjonalnie wprowadzać do oferty trochę tańszą (może też trochę lepszą) wersję istniejącej konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z perfumami. Ile by Pan dał za takie perfumy. My tylko robimy badanie.

Ile jest dla Pana wart ten odkurzacz ? 900 może 1200. A producent weźmie średnią przyrówna do ceny produkcji i ... Wyjdzie cena rynkowa ;)

 

Tak czy inaczej będę murem wspierał naszych ! Gratulacje poorboy. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii części będą bezproblemowo dostępne, serwis będzie w opcji "door to door" lub w sieci serwisowej Profi.

 

W kwestii cen:

- pierwsze dwie szt. na forum - 899zł brutto - mile widziane testy na forum

- cena forumowa 967zł brutto

 

gwarancja 24m FV/paragon

 

Jest opcja na zrobienie zakupu grupowego, ale dopiero po pozytywnych opiniach forumowiczów co do sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiej ilości osób będzie uznawany zakup grupowy? Cena będzie wtedy taka jak przy pierwszych dwóch sztukach (899)? Może zróbmy już listę na której będą wpisywać się osoby zainteresowane zakupem?

 

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.