Skocz do zawartości

Projekt - Odkurzacz dla Detailera 2016 - wasze sugestie


poorboy

Rekomendowane odpowiedzi

Długi, elastyczny, wytrzymały wąż który nie rysuje za bardzo lakieru, powleczony jakąś gumą. Musi być mocny i mieć przynajmniej z dwie końcówki do odkurzania, jakąś płaską, wąską i szerszą :)

No i jaka waga/wymiary? Jednak to jest dość mocne utrudnienie zawsze gdy odkurzacz jest duży i ciężki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obawiam się,że dwa patyki to będzie mało biorąc pod uwagę stawiane wymagania, ale może będzie warto :o

nie ma ideałów i tutaj na pewno też nie wszystko z "życzeń" uda się zaadoptować więc mam nadzieję, że cena pozostanie przyziemna ;) (granice 1 tyś zł.)

 

gdyby udało się zrobić "tylko" to co zostało opisane w pierwszym poście w przyzwoitej jakości i podanej orientacyjnej cenie to byłoby i tak extra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VC21 to odkurzacz sucho\mokro. Ten nowy o którym rozmawiamy ma mieć jeszcze funkcje prania jak rozumiem z 1 posta, czyli według mnie zbiorniki na wodę czystą\brudną, rurkę i dysze do środka piorącego itd. Bardziej taki George z funkcją nadmuchu mi z tego wychodzi niż stricte kopia Flexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VC21 to odkurzacz sucho\mokro. Ten nowy o którym rozmawiamy ma mieć jeszcze funkcje prania jak rozumiem z 1 posta, czyli według mnie zbiorniki na wodę czystą\brudną, rurkę i dysze do środka piorącego itd. Bardziej taki George z funkcją nadmuchu mi z tego wychodzi niż stricte kopia Flexa.

 

podobnie to odbieram.

ciekawe tylko na kiedy przewidywana jest premiera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VC21 to odkurzacz sucho\mokro. Ten nowy o którym rozmawiamy ma mieć jeszcze funkcje prania jak rozumiem z 1 posta, czyli według mnie zbiorniki na wodę czystą\brudną, rurkę i dysze do środka piorącego itd. Bardziej taki George z funkcją nadmuchu mi z tego wychodzi niż stricte kopia Flexa.

Fakt. Umknęło mi to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę dodać swoje 3 grosze to dla mnie przede wszystkim moc ssania. Mam zwykły odkurzacz nifriska i tak jak ssie to jest masakra. Piasek i cały syf z dywaników wyciąga pięknie i szybko nie trzeba się mordować godzinę z odkurzaniem

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykły odkurzacz nifriska i tak jak ssie to jest masakra. Piasek i cały syf z dywaników wyciąga pięknie i szybko nie trzeba się mordować godzinę z odkurzaniem.

 

Jaki model, moc, podciśnienie?

 

Wcale nie trzeba się mordować, szczotka i wyczesujesz to co mocniej siedzi. Jak piasek wyjdzie z pomiędzy włókien wykładziny to odkurzacz bez problemu go wciągnie.

 

 

 

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e4763826b90ff29a02ad39025a2a9c47.jpg

 

Mam takie coś nie wiem jakie ciśnienie ale naprawdę jestem zadowolony pracuje na komisie i domem żonę i umordowane auta z Włoch pięknie odkurza z całego syfu. Tylko ze to zwykły odkurzacz. Jeśli będzie ciekawa cena Napewno się skuszę na pioracy ale siebie do domu

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.