Skocz do zawartości

Chcesz przetestować Dobry Towar? Zapraszamy!


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z wielka checia przetestuje oba produkty , moge.porownac do produktow od sg i k2 .

Posiadam Mesto Foamer 1,5l

Akurat rozgladalem sie za waszymi produktami a jest okazja akurat wyprobowac . Z przyjemnoscia dokonam testow !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]Dawid_Bojarski[/ref], [ref]///MPower[/ref], Panowie spokojnie pamiętamy o tym, podamy listę osób które wybraliśmy :kox:

Produkty i tak będą wysyłane w momencie w którym nasza piana będzie gotowa do sprzedaży, ponieważ będziemy w przypadku piany wysyłać 0.5l te które pojawią się w sklepach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro giełda nicków trwa, to niech i mój trafi na ich listę. :D Coś tam do porównania mam, zapał do testów również, a pacjentów w różnym stanie - bez liku. :) Na irona miałbym Ibizę '09, w której robiłem felgi deironizerem pierwszy raz w jej życiu w czerwcu, ale jak ją przedwczoraj widziałem, to znowu jest nieziemsko zapuszczona. W zasadzie i pianę mógłbym na niej przetestować (rzucam z Epoki, zwykle w 1:20 i spłukuję Karcherem K6), chociaż nie gwarantuję dobrych rezultatów, bo na ten poziom syfu planowałem użyć Tenzi Trucka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Ok Panowie wybrane dzięki wszystkim za zgłoszenia (tak liczne) wybór nie był łatwy i "szybki" :)

 

Bloody Shark Iron Remover

1. Dawid Bojarski

2. Treys

3. Halskyooo

 

White Bear Snow Foam

1. krd

2. Hamilton

3. Simooon97

 

Jeżeli zrobiłem literówkę w "nicku" sorkiii! ;)

Wrzućcie nam PW z adresem + telefonem

Pozdrawiam :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Ok ,dziękujemy wszystkim za PW. Testery prawdopodobnie będą wysyłane jutro, jeszcze wrzucimy Wam potwierdzenie na PW :)

 

Dzięki całej reszcie za zgłoszenia na pewno będzie jeszcze okazja do sprawdzenia naszych nowości w przyszłości :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.