Skocz do zawartości

Chcesz przetestować Dobry Towar? Zapraszamy!


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, paperson napisał:

@Domel między drzewami dwa czołgi stoją? :D;)

ten po prawej ma koła to raczej rosomak :D

26 minut temu, rapmen93 napisał:

Niestety rano zadzwonił kurier, że paczka nadana do mnie od GoodStuff jest uszkodzona i leci z niej jakiś pachnący plyn:D. Także mój tester szamponu wsiąkł w karton

Pewnie paka w tym busie w życiu tak nie pachniała :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Posejdon napisał:

ten po prawej ma koła to raczej rosomak :D

Pewnie paka w tym busie w życiu tak nie pachniała :lol:

Zapewne :D ale z tego, co mi powiedział to nawet z magazynu jej nie wziął tylko od razu do mnie zadzwonił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rapmen93 napisał:

Zapewne :D ale z tego, co mi powiedział to nawet z magazynu jej nie wziął tylko od razu do mnie zadzwonił

Jasne jasne a rosomak stoi w śniegu i zawija je w sreberka:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Posejdon napisał:

Jasne jasne a rosomak stoi w śniegu i zawija je w sreberka:lol:

Dla mnie to bez znaczenia, szkoda tylko 250 ml szamponu. Hałas był ogromny jak do mnie dzwonił, co prawda paczka mogła się uszkodzić w drodze na magazyn. Mówi się trudno, kupię sobie;) na takie rzeczy niestety firma GoodStuff ma mały wpływ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Good Stuff napisał:

Dobrze ,że to Bumblebee a nie Piranhia :D 

Właśnie że nie... szkoda że to nie piranhia. Może jakby tak jednemu, drugiemu rzucającemu paczkami rozlał taki deiron na pace, albo na siedzeniu w kabinie, bo i tam czasem paczki wożą to by się nauczyli że się nimi nie rzuca. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Fredi88 napisał:

Właśnie że nie... szkoda że to nie piranhia. Może jakby tak jednemu, drugiemu rzucającemu paczkami rozlał taki deiron na pace, albo na siedzeniu w kabinie, bo i tam czasem paczki wożą to by się nauczyli że się nimi nie rzuca. :roll:

to by wyskoczyli tak szybko z tej kabiny jak by zobaczyli anakonde a nie poczuli piranie hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest. Nie ich własność, więc co im zależy. Pracowałem ponad trzy lata a magazynie i sam widziałem jak kurierzy obnoszą się z paczkami jak je od nas odbierali... Czasami sam oferowałem, że te paczki ułożę na busie. A pakowaliśmy też w nich bańki z olejami do pomp próżniowych 5 litrowe więc rzucanie nimi to nie był dobry pomysł . @Good Stuff zatem czekam dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem SMSa od firmy DHL, że przyjedzie kurier z paczką. Raz do mnie dzwonił jakiś numer, ale nie mogłem odebrać... A to był ewidentnie kurier. Jesteśmy już na "cześć", ale numeru sobie nie zapisałem, więc nie oddzwaniałem, myśląc, że niech zadzwoni później... I tak już miałem rozstrzygać co z tą paczką, a jak mama poszła po chleb, to okazało się, że kurier ją zaniósł do spożywczaka naprzeciwko. :lol: Także od dzisiaj mam swój egzemplarz i składam wyrazy uznania za zapach z butelki, który jest... bardzo apetyczny. ;) Mycie po odwilży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie i ja otrzymałem swoją porcję szamponu. Tym razem paczka nawet w najmniejszym stopniu nienaruszona. Zapach szamponu-brak słów, po prostu coś niesamowitego. W weekend jak tylko pogoda pozwoli to od razu testuję.

IMG_20171206_153715.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

2017-12-06_16.42.29.jpg

Ja też dziś dostałem :D

Zapach bardzo przyjemny a ta miareczka na szamponik - rewelacja-innowacja :D

Ja wiem, że w dodo też miałem - ale ja mówię o polskim produkcie :) Wielki plus !! GOOD STUFF !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Dystrybutor

Pół roku nic tu nie pisałem w związku z testami 😄

No ale doczekaliśmy się, czas pokazać nasze kolorowe perełki szerszej publiczności. PINK i MINT BEAR Kto ma ochotę napisać kilka słów?

Wymagania? Test w ciągu tygodnia. Wpisujcie się w następujący sposób:

1. XXX, myjka + PA. PINK

2. XXX , Pianownica ręczna, MINT

3. XXX, myjka + PA. MINT

.....

Czekamy na Wasze zgłoszenia, wybierzemy kilku chętnych 🙂

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.