Skocz do zawartości

Ocena samodzielnego zestawu


Tytanowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

Prosiłbym o ocenę, co jeszcze dorzucić do tego zestawu, ewentualnie co na co zamienić w ramach późniejszej "eksploatacji" danych środków. Rozpisywać się nie będę, na fotce mniej więcej wszystko widać ;)

 

12803119_1004464262947194_3030875189136183676_n.jpg?oh=8997a04643d1788515b5b0af545804e2&oe=57693F31

 

Do tego jest jeszcze polerka firmy K2, oraz w najbliższym czasie dojdą pasty menzerna 500/2500/3000 + pady flexi miękki/średni/twardy, oraz coś do ogarnięcia skór.

 

Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie odpowiedzi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe uwierz mi że jak wchodzisz do tej gry zwanej "Detalingiem" to ciągle będziesz miał jakieś braki. Ja dokładnie rok się bawię i ciągle mi czegoś brakuje. Na pewno będzie Ci brakować Mikrofibr , w tym nie widzę do osuszania żadnego ręcznika. Do kól masz tylko Vampire ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe uwierz mi że jak wchodzisz do tej gry zwanej "Detalingiem" to ciągle będziesz miał jakieś braki. Ja dokładnie rok się bawię i ciągle mi czegoś brakuje. Na pewno będzie Ci brakować Mikrofibr , w tym nie widzę do osuszania żadnego ręcznika. Do kól masz tylko Vampire ?

 

Domyślam się, dlatego co miesiąc planuję dokupywać coś do swojego arsenału :D

Nad ręcznikiem się zastanawiam, nie wiem co wybrać... Coś pośredniego między tanim a dobrym. W mikrofibry na pewno się zaopatrzę, tak myślałem że może być za mało.

Co do kół to jeszcze potrzeba mi czegoś do nabłyszczania opon. Vampir jak rozumiem dobrze sprawdza się w rozpuszczaniu brudu z klocków i innych pochodnych z felg, a do tego APC i powinno starczyć?

Słyszałem, że podobno Roton z K2 daje podobny efekt krwawienia felgi i jest całkiem niezły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te biało zielone opryskiwacze to? Bo jesli te co ja miałem to raczej za długo się nie nacieszysz nimi ;)

Jakieś zwykłe, proste opryskiwacze ciśnieniowe. A co się stało dokładnie w Twoich?

 

Nie trzymają ciśnienia po dwóch użyciach... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od Chemii a może po prostu kiepska jakość wykonania, co do Marolexa, na pewno jest one przetestowany i polecany przez użytkowników :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam ze dołączam się do temat ale sam nie moge jeszcze założyć.

Chciałbym was zapytac o opinie na temat zestawu. Co myślicie o nim?? Co zamienic?? Co wyrzucić/dodać?? Jakieś porady. Jestem nowy na forum wiec proszę o wyrozumiałość.

AKTYWNA PIANA : SG Fruit Snow Foam

SZAMPON : ADBL shampoon cola \ gold class meguiaeas

RĘKAWICA DO MYCIA : CarPro

OD SMOŁY : Nafta

KWAS DO FELG: Tenzi alux

DO USUWANIA OPIŁKÓW Z LAKIERU : Iron X

DRESSING DO OPON : SG Black2Black

DO SZYB : SG perfect glass polish

PLASTIKI W ŚRODKU : AB Pink Shen(swiecacy) i Tuning Kingz(mat)

APC : SG Red Devile

DO SKORY: pakiet Colourlock

GLINKA : BH Soft

POLITURA : PB Whide Daimond

RECZNIKI: CG Mammoth Chemical Guys, Shiningcar Flossy Pro Drying

MIKROFIBRA: ??

WOSK : Carbo po HD Zymol / natty blue lub reb / Chemical Guys petee 53

CLEANNER : ??

IPA : ?? (chyba bez roznicy)

QD : ??

DRESING DO PLASTIKOW (ZEWNATRZ) : ??

PADY DO APLIKACJI : ??

NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA : Nanolex Ultra Glass Sealant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.