Skocz do zawartości

Torba na kosmetyki


daniel87

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście najbardziej do mnie przemawia torba mothersa, flexa i od soft99 (super opcja z przegroda w środku - mam w niej litrowe pasty)
Gyeon i SG są spoko.
Flex wgl bajka - pojemna w cholerę :D.
Megs mirror bright fajna.
Czarna z megsa tez fajna.
Czarne składane wiaderko z megsa tez jest fajne.

Każda torba ma swoje plusy i minusy.

Od RRC taszki nie mam i nie za bardzo chce mieć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A tak z ciekawości zapytam, ktoś rozważał torbę narzędziową? np taka:

open-tool-tote-bag-monzana-technician-ba

To tylko przykład, są różne, z przegródkami, otwarte, zamknięte i 1/4 ceny tych firmowych. Bo np mi się strasznie podoba duży Gyeon ale cena chora 😄 "GYEON Q2M Detail Bag XL"

A ta narzędziówka ma wszystko co potrzeba, jest sztywna, poręczna, duża, masa przegródek... 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, pepper77 said:

A tak z ciekawości zapytam, ktoś rozważał torbę narzędziową? np taka:

open-tool-tote-bag-monzana-technician-ba

To tylko przykład, są różne, z przegródkami, otwarte, zamknięte i 1/4 ceny tych firmowych. Bo np mi się strasznie podoba duży Gyeon ale cena chora 😄 "GYEON Q2M Detail Bag XL"

A ta narzędziówka ma wszystko co potrzeba, jest sztywna, poręczna, duża, masa przegródek... 🙂

Gdzieś w którymś markecie typu biedronka/netto takie mają być 2 rodzaje o ile dobrze kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w biedrze, patrzyłem na gazetke sklepu ale nie wygląda zbyt zachęcająco:

image.png.c1d19c72379432d7f61fe1c083147523.png

Wydaję się być mało sztywna i to górne zapięcie które wymaga zsunięcia boków ze soba może przeszkadzać przy większej ilości wyższych butelek.

Ja pozerkam sobie po marketach budowlanych kiedyś w wolnych chwilach, póki co spodobała mi się Yato, modele YT-74372 oraz YT-7435 - ta pierwsza wygląda po zdjęciach jakby miała przegródki, ale nigdzie jej nie mogę na żywo obczaić. Generalnie jak @Tomas22 napisał potrzebuje takiej bardzo okazjonalnie na grubsze sprawy, na zasadzie jadę do rodziców ogarnąć ich auta, więc biorę cały sprzęt co mam 😜 Choć koszyk zakupowy taki składany też se sprawdza aczkolwiek mniej prestiżu i profesjonalności - to prawda 😄

EDIT

Znalazłem na amazonie fajne zdjęcia modelu YT-74372, dobrze podejrzewałem, ma przegródki w środku i takie niby pasy aby 'przycisnąć' cos do ścianki:

https://www.amazon.co.uk/Large-Professional-17-Compartments-Aluminium-Handle/dp/B075WXVCK8

W tym momencie dość silnie wysuwa mi się na prowadzenie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem w decathlonie i widziałem coś co świetnie może się nadawać 🙂

Sztywna w miarę, wysoka, sa w środku paski, wydaje się pożądna i cena też zachęca.

https://www.decathlon.pl/torba-na-przybory-vanity--id_8383222.html

iFHZ4FZ.jpg9WCP8jj.jpgWMNICCp.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dobra, zdecydowałem sie ostatecznie na narzędziówke YATO, model YT-7435. Napchałem ją solidnie i wygląda jak na zdjęciach. Fibry i gąbki nie weszły ale co się dziwić jak zapakowałem 3 różne piany 😅

Wstawiam zdjęcia, może ktoś sobie obejrzy i rozwieje swoje wątpliwości. Ja wożę kosmetyki okazjonalnie ale w dużej ilości jak jade na porządne mycie na działkę, na codzień nie trzymam nic w bagażniku. W takiej sytuacji taka torba jak znalazł i kosztuje połowe ceny tych detailingowych a od dużego Gyeona tańsza 3x 😛

 

IMG_2240.jpg

IMG_2241.jpg

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WORKSTUFF duzo bardziej pojemna, SG moze przez dodatkowe kieszenie na sciankach ma takie wymiary ale jest mniejsza :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka


Dzięki za info ;) Tak też myślałem że przez tą kieszeń wymiary większe. Co do jakości myślę że podobnie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zdecydowałem się na torbę od TK. Zbieralem co prawda na Work Bag, która wydaje sie bardziej przemyślana, ma np. nóżki i przegrody w środku. TK kupilem za niecałe 80 zeta w promocji na SK, wiec cena zrobila swoje.
Torba zapełniła się szybciej niż przypuszczałem:) Jest pojemna i wygodna w przenoszeniu - preferuje noszenie w jednej ręce niż na ramieniu. Jedyny mały minus to suwak, który po pełnym rozsunięciu lekko się blokuje na końcu. Może kwestia przyzwyczajenia.
Nie ma problemu za to z zamknieciem gdy w środku są litrowe butle z atomizerami.
Na spodzie jest spory rzep, chociaż fajniej jakby był na pleckach. W bagażniku mam matę, więc z niego nie skorzystam.b27a6675dc1725d7af56c95f711ea265.jpgaaa8d4a2f05603e95b4a8d0cd738b0a5.jpg5bdb951ffff5ff23e023aad104f2733c.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też kupiłem TK za 60 zł. Ale ja planuje wozić w bagażniku z podręczną chemią i moim ABC samochodowym (lewarek, klucze, olej, żarówki, itd.).

Docelowo Work Stuff jak trafi się promo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2018 o 23:30, Fitte napisał:

A ja bardzo polecam torbe Softa, jakość wykonania na super poziomie, w środku regulowana przegroda. Wizualnie wyglada na mała to i tak jest sporo większa niż Gyeon, a na dodatek mieści bardzo dużo i nie kosztuje aż tyle co SG. Ubolewam tylko nad brakiem jakiejś kieszeni.

@Fitte, możesz mi powiedzieć czy do Soft'a wchodzą litrowe butelki z Canyonem ? Bo w/g wymiarów to niestety nie wejdą (torba 27 wysokości a butelka z Canyonem 30-31).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=10044]Fitte[/mention], możesz mi powiedzieć czy do Soft'a wchodzą litrowe butelki z Canyonem ? Bo w/g wymiarów to niestety nie wejdą (torba 27 wysokości a butelka z Canyonem 30-31).


Litrowe pasty wchodzą bez problemu ze sporym zapasem.

Mam każda dostępna torbę na rynku i faktycznie. Ta z softa jest całkiem spoko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.